המלצות


"פסח הגיע וכבר הרבה זמן הבטחתי למשפחה שלי נופש מפנק בחול הבעיה הייתה כמו תמיד הסכום העצום  שנדרש כדי להוציא משפחה בת חמישה נפשות לחופש. ניסיתי לבדוק לגביי כל מיני תוכניות של הלוואות אך ברובן אם לא כולן הריביות היו פשוט מטורפות. חבר המליץ על האתר שלכם וסיפר לי שהוא מצא הלוואה בתנאים משופרים דרככם בעבר. אמנם חלק מההצעות היו לא שונות מאלו שכבר קיבלתי אבל הפתיעו אותי עם הצעה שבאמת גברה על היתר אז רק רציתי לומר שיש לכם אחלה שירות ואני בהחלט מתכוון להמליץ עליו ולהשתמש בו בעתיד, בברכת חג שמח"

שמואל כהן, חדרה

"תודה תודה שחסכתם לי שעות של המתנה במוקדים למיניהם. אתם צודקים! למה שלא ירדפו אחריי? שירות ממש נוח."

סימה אוחיון, אשדוד

"לאחרונה אבי נאלץ לעבור לבית אבות והיה לנו מאוד חשוב להעבירו למקום נוח ואיכותי מה שדורש סכום לא מבוטל של כסף. היינו קצת חסרי עצות, כיוון שאנחנו עדיין משלמים משכנתא מעטים הגופים שהציעו לנו הלוואה ואלו שהציעו היו בריביות מאוד גבוהות. השירות שלכם פתח בפניי אפשרויות נוספות מה שאפשר לי לקחת את ההלוואה שרציתי בתנאים טובים יותר מההצעות הקודמות שקיבלתי. בשמי ובשם אבי אני מודה לכם."

יוסי, בת ים

"רציתי להודות לכם על השירות הנפלא שאתם מספקים. מעבר לזמן שאתם חוסכים בבירורים בין החברות השונות ההצעות אכן משתוות לשאר ההצעות בשוק ובחלקן מצאתי את ההצעות כנוחות יותר."

מאיה דגן, תל אביב