מסלולי הלוואות למימון רכב של הבנק הבינלאומי הראשון


לוגו בנק הבינלאומי

הבנק הבינלאומי הראשון הוא הבנק החמישי בגודלו בישראל, הבנק הוקם ביוני 1972 ביוזמת שר האוצר ספיר. פעילות הבנק מבוססת בעיקר על לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, כאשר תחומי הפעילות של הבנק הבינלאומי הראשון הם מגוונים וכוללים בין היתר בנקאות פרטית, בנקאות עסקית, שוק ההון, מט”ח ועוד.

לקוחות הבנק הבינלאומי הראשון יכולים לקחת הלוואות לכל מטרה, הבנק מציע אפליקציה מתקדמת ונוחה למשתמש, באמצעות האפליקציה אפשר להגיש בקשה למגוון הלוואות, לרבות הלוואה למימון רכב.

מסלול הלוואות למימון רכב של הבנק הבינלאומי הראשון

לקוחות הבנק יכולים לבחור את אחד ממסלולי ההלוואות למימון רכב בהתאם להעדפה שלהם, הבנק הבינלאומי הראשון מציע הלוואה ייעודית המיועדת ללקוחות הבנק, זהו מסלול מימון אטרקטיבי עם פריסת תשלומים עד 60 חודשים, ואפשרות לדחיית חלק מתשלומי הקרן לתום תקופת ההלוואה. כדי לקבל את ההלוואה יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק, הבנק יופיע גם בפוליסת הביטוח.

מסלול זה מיועד ללקוחות הפרטיים של הבנק הבינלאומי הראשון, זהו מסלול מומלץ עם ריבית אטרקטיבית ותנאי החזר נוחים לתקופה של עד 5 שנים. היתרון במסלול זה הוא האפשרות לדחות חלק מתשלומי הקרן לתום התקופה.

בנוסף, הבנק הבינלאומי הראשון מציע ללקוחות העסקיים הלוואה ייעודית לרכישת רכב פרטי או מסחרי. תנאי ההלוואה נקבעים על ידי נציגי המחלקה העסקית על פי היסטוריית האשראי של הלקוח העסקי, סכום ההלוואה, יכולת ההחזר של הלקוח ומצב ההכנסות שלו בשנים האחרונות.

מסלול הלוואה ללקוחות עסקים למימון רכב פרטי או מסחרי מאפשר ללקוחות העסקיים לקבל מימון לרכב פרטי עד לסכום של 150,000 ₪, או מימון לרכישת רכב מסחרי עד לסכום של 400,000 ₪. ניתן לקחת את ההלוואה לרכישת רכב פרטי לתקופה של 60 חודשים, אם לוקחים הלוואה לרכישת רכב מסחרי תקופת ההחזר קצרה יותר ועומדת על 4 שנים.

כמו כן, הבנק הבינלאומי הראשון מציע מספר מסלולי מימון לרכישת רכב בשיתוף פעולה עם סוכנויות ויבואני רכב שונים. בין היתר הבנק מציע את מסלולי ההלוואות הבאים למימון רכב פרטי או מסחרי:

  • הלוואה למימון רכב מחברת קרסו טרייד אין – הבנק מציע מימון אטרקטיבי ללקוחות כל הבנקים הרוכשים רכב מחברת קרסו טרייד אין, את המימון אפשר לקחת ישירות במעמד רכישת הרכב ובעת ביצוע עסקת טרייד אין לרכב הישן באחד מסניפי קרסו טרייד אין.
  • הלוואה למימון רכב עם חברת קל אוטו – ההלוואה מיועדת ללקוחות הבנק הבינלאומי הראשון וללקוחות בנק מסד השייך לקבוצה. ניתן לרכוש רכב מחברת קל אוטו ולקבל מימון מהבנק הבינלאומי בתנאים אטרקטיביים.
  • הלוואה למימון רכב עם חברת אלדן – חברי הסתדרות המורים וחברי מועדון אשמורת יכולים לקבל הלוואה נוחה ומשתלמת למימון רכב מהבנק הבינלאומי הראשון כאשר הם רוכשים את הרכב מחברת אלדן.

המומחים של פורטל רק תבקש מימון רכב מכירים את כל מסלולי המימון לרכישת רכב חדש או משומש, נשמח לסייע לכם לבחור מסלולי הלוואות למימון רכב של הבנק הבינלאומי הראשון ואנו נפנה אותם לגורמים הרלוונטיים כדי לקבל את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר ובהתאמה אישית מלאה. השאר פרטיך בטופס ליצירת קשר ואנו נחזור אליך עם הצעה משתלמת.