מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ערבי ישראלי


לוגו בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי הוקם בשנת 1959 והתמקד בשירותי בנקאות ופיננסיים ללקוחות מהמגזר הערבי בארץ. בשיאו היו לבנק ערבי ישראלי 37 סניפים ביישובים ערביים שונים ברחבי המדינה. בשנת 1971 הבנק נמכר לבנק לאומי, ובשנת 2015 הוחלט למזג אותו לתוך בנק לאומי וסניפיו עבור מיתוג מחדש וכיום הם משמשים כסניפים של בנק לאומי.

בנק ערבי ישראלי הפועל כיום כבנק לאומי לכל דבר ועניין מציע מספר מסלולי הלוואות למימון רכב חדש או משומש. הבנק מציע שלושה מסלולי מימון עיקריים ללקוחותיו, כדי לקבל הלוואה נוחה לרכישת רכב חדש או משומש, יש לפנות לאחד מסניפי הבנק. כאמור, כיום אלו סניפים של בנק לאומי, לכן לקוחות בנק ערבי ישראלי יכולים להגיש בקשה להלוואה גם דרך האתר של בנק לאומי או באמצעות האפליקציה הייעודית.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ישראלי ערבי

לקוחות בנק ערבי ישראלי הזקוקים למימון בתנאים נוחים ובריבית אטרקטיבית כדי לרכוש רכב חדש או יד 2, יכולים לבחור באחד מתוך שלושה מסלולי מימון עיקריים:

הלוואה בתשלומים לרכישת רכב חדש – זהו המסלול המתאים ביותר לרכישת רכב חדש, מסלול זה מיועד ללקוחות כל הבנקים. מסלול הלוואות למימון רכב חדש בתשלומים מאפשר לכל אדם להגשים חלום וליהנות מרכב חדש ובטיחותי, כדאי לדעת כי הבנק מציע עד 100% מימון לרכישת הרכב החדש, תקופת ההלוואה היא עד 5 שנים. יועץ ההלוואות של הבנק קובע את תנאי הריבית וסכום ההלוואה בהתאם להיסטוריית האשראי של הלווה, סכום ההלוואה, סוג הרכב, יכולת החזר ועוד.
הלוואה לרכישת רכב חדש עם תקופת חסד – בנק ערבי ישראלי מציע הלוואה ייחודית ללקוחות כל הבנקים, מסלול זה מאפשר ללווה לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים. זהו מסלול ייעודי המאפשר ללווה לדחות את תשלומי ההחזר לתקופה ארוכה, עד 3 שנים (גרייס), כאשר גובה האשראי הוא עד 50% משווי הרכב.
הלוואה לרכישת רכב היברידי – בנק ערבי ישראלי מעודד את לקוחותיו לרכוש רכב היברידי חסכוני ויעיל, כדי לשמור על הסביבה בה אנו חיים. הבנק מציע מסלול הלוואות מיוחד לרכישת רכב היברידי, במסלול זה ניתן לקבל אישור להלוואה עד לסכום של 200,000 ₪, לתקופה של עד 5 שנים.

סקר שוק וייעוץ מקצועי

רכישת רכב חדש או יד 2 מחייבת אתכם לקבל החלטות חשובות, הן בבחירת סוג ודגם הרכב והן בבחירת פתרונות המימון. רוב הישראלים זקוקים להלוואות כדי לרכוש רכב חדש, לכן מומלץ לבחון היטב את כל פתרונות המימן הקיימים, ביניהם גם מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ערבי ישראלי.

בעזרת המומחים של רק תבקש מימון רכב תוכלו לקבל החלטה נכונה ושקולה, לאחר ייעוץ מקצועי וקבלת אינפורמציה חשובה אודות מסלולי מימון, תוך התייחסות לשינויים בענף הרכב המקומי. נשמח להפנות אתכם למומחים בתחום המימון לרכב עד מנת להתאים עבורכם הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבאתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!