מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק לאומי


לוגו בנק לאומי

בנק לאומי הוא התאגיד הבנקאי הוותיק בישראל ואחד הבנקים הגדולים והמובילים בארץ, הבנק נוסד בלונדון בשנת 1902 כזרוע פיננסית לתמיכה בפעילות התנועה הציונית בארץ ישראל. לבנק לאומי יש כ-250 סניפים בפריסה ארצית רחבה, הבנק מתמחה בשירותי בנקאות ופיננסים לכל הלקוחות, כולל משקי בית, תאגידים, עסקים קטנים ובינוניים ועוד. בנוסף, בנק לאומי מציע מגוון מסלולי הלוואות למטרות שונות, לרבות הלוואות למימון רכב חדש או משומש.

כדאי לדעת כי בנק לאומי נחשב לאחד הבנקים המובילים במימון לרכב חדש או משומש, הבנק מציע מגוון מסלולים אטרקטיביים למימון רכב, כמו כן הבנק מציע מחשבון המאפשר לכם לבדוק את תנאי המימון כדי לקבל החלטה שקולה ועניינית.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק לאומי

בנק לאומי מציע ללקוחותיו וללקוחות שאר הבנקים מגוון מסלולי הלוואות למימון רכב. כדי לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית יש לפנות לאחד מסניפי הבנק, אך מומלץ לפני הפגישה בבנק לבדוק באמצעות מחשבון לאומי להלוואת רכב את התנאים להלוואה.

לקוחות הבנק יכולים להיעזר באפליקציה או באתר המתקדם כדי לקבל אישור להלוואה לרכישת רכב חדש או משומש. בנק לאומי מציע את מסלולי ההלוואות הבאים למימון רכב:

מסלול הלוואות למימון רכב עם דחיית תשלומי ההחזר – בנק לאומי מציע מסלול זה ללקוחות כל הבנקים, כולל לקוחות הבנק, זהו מסלול אטרקטיבי למי שמעוניין לרכוש רכב חדש או משומש עכשיו, אך אין ביכולתו לשלם את תשלומי ההחזר מיד לאחר העסקה. במסלול זה יש אפשרות לדחות את פירעון הקרן ל-3 שנים, ולאורך תקופת ההלוואה הלווה נדרש לשלם ריביות בלבד.
מסלול מימון לרכב היברידי – בנק לאומי מעודד את הציבור לרכוש רכבים היברידיים כדי להגן על הסביבה בה אנו חיים. מסלול מימון לרכב היברידי מיועד ללקוחות כל הבנקים, ניתן לקבל הלוואה בריבית נוחה עד לסכום של 200,000 ₪. הלווה יכול לבחור מסלול הלוואות עם תשלומי החזר חודשיים עד 5 שנים, תנאי ההלוואה נקבעים על ידי יועץ הלוואות ועשויים להשתנות מלווה אחד לאחר.
מסלול מימון לרכב בתשלומים – בנק לאומי מציע מסלול מימון לרכב בתשלומים ללקוחות כל הבנקים, במסלול זה ניתן לקבל עד 100% מימון לפי עלות הרכב, אפשר לבחור בפריסת תשלומים עד 5 שנים, שיעור הריבית ותנאי ההלוואה נקבעים בפגישה בבנק.

אם ברצונכם להחליף את הרכב הישן או שאתם מעוניינים לרכוש רכב חדש מהיבואן או בעסקת ליסינג, כדאי לכם לבדוק את מסלול ההלוואות למימון רכב של בנק לאומי. בעזרת היועצים המנוסים של רק תבקש מימון רכב תוכלו לקבל הלוואה נוחה בתנאים מועדפים למימון רכב חדש או משומש, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה.