קרן BDSK בערבות המדינה


קבלת הלוואה מקרן בערבות מדינה

מהי קרן BDSK?

לאחרונה פורסם בכלי התקשורת שקרן BDI בערבות המדינה מחליפה את שמה והחל מסוף נובמבר 2014, החברה האחראית על הקרן תהיה BDSK. חברת BDSK היא למעשה פירמה שעוסקת בראיית חשבון והיא תהיה האחראית כעת על בחינת בקשות של עסקים לקבלת אשראי בערבות מדינה. בהתאם לשינוי שהתבצע, הקרן נקראת כיום קרן BDSK בערבות המדינה.

מהי בעצם הלוואה הניתנת בערבות מדינה?

מדובר כאן בעצם על תמיכה שמדינה נותנת לעסקים על ידי העמדת ביטחונות לבנקים כנגד האשראי שהם מעניקים לעסקים שמבקשים אשראי לפיתוח הפעילות העסקית שלהם.

מי זכאי לקבל הלוואה מקרן BDSK?

בדרך כלל, הבנק לא יהיה מוכן לספק אשראי ללקוחות אם אין ביטחונות מספקים. בעקבות ההשלמה הכספית שנותנת המדינה באמצעות הקרן בערבות המדינה, הביטחונות שהעסק צריך להראות לבנק יהיו בגובה של 25% מסכום האשראי בלבד, מה שהופך את קבלת האשראי הבנקאי לריאלי יותר עבורם.

בנוסף, לתמיכה בביטחונות המוצגים בפני הבנק, גם התנאים האחרים שבהם ניתן האשראי בערבות המדינה הם משתלמים יותר מן ההצעות האחרות בשוק. הריבית היא נמוכה יותר והפריסה של ההלוואה היא ל-5 שנים במסלולים שבאים להטיב עם העסקים.

מהם המסלולים הקיימים כיום לקבלת הלוואה של קרן BDSK בערבות המדינה?

כיום יש שלושה מסלולים שבהם עסק יכול לבקש אשראי ותמיכה מהקרן בערבות המדינה על ידי פנייה לקרן BDSK:

  • מסלול הון חוזר – זהו מסלול שמסייע לעסקים בפעילות השוטפת שלהם ונקלעו למצב זמני של חוסר באשראי. כידוע, עסקים זקוקים לתזרים של מזומנים באופן רציף לצורך הפעילות העסקית ולא תמיד ישנה אפשרות לגייס אשראי בצורה משתלמת. המדינה נותנת אפשרות לעסקים העונים על הקריטריונים לגייס אשראי בצורה זולה יותר.
  • מסלול עסק בהקמה – לעיתים עסקים שנמצאים בהקמה מתקשים לגייס אשראי מהבנקים בגלל ביטחונות לא מספקים. המדינה רוצה לתמרץ יזמים ועסקים בהקמה על ידי תמיכה בהם בהתאם לקריטריונים של הקרן בערבות מדינה.
  • מסלול השקעות – לעיתים קרובות עסקים יכולים להתרחב ולשפר את השירותים המוצעים על ידם בעזרת השקעה (רכישת מכונות, שיפוץ, השכרת משרדים נוספים), אך אין להם את ההון הדרוש. בעזרת קרן BDSK בערבות המדינה, הם יוכלו לקבל אשראי לצורך השקעה בעסק ובעקבות כך, הרחבת הפעילות העסקית.

ניתן לקבל מידע נוסף על מסלולי קבלת הלוואה בקרן BDSK בערבות המדינה טלפון לפניות ישירות: 03-7255555.

כיצד מתבצעת הפנייה של עסקים לקרן BDSK בערבות המדינה?

קודם כל צריך להבין מה נדרש לצורך קבלת הלוואה מקרנות המדינה.
החברה צריכה להכין תכנית מפורטת של המצב הפיננסי שלה, סכום האשראי הדרוש והתכניות שיש לה לגבי הסכום העתידי שיתקבל. לאחר מכן יש להגיש בקשה בצירוף כל המסמכים הנדרשים לחברת רו”ח BDSK, שתבצע מצידה בדיקה מעמיקה של הבקשה, המאפיינים השונים של הלקוח מבחינת היכולות הכספיות שלו והתחזית לגבי הביצועים שלו בעתיד.

למעשה, חברת הלוואות BDSK מתפקדת כאן כמעין שליח של המדינה לצורך בחינת העסקים השונים בהתאם ליכולת ההחזר שלה של ההלוואה והמאפיינים האחרים שלה לעומת הבקשות האחרות. במידה והבקשה נבחנת באור חיובי על BDSK, הכדור עובר לוועדת אשראי משותפת לבנק ולחברה שמחליטה את ההחלטה הסופית על נתינת האשראי.

אתר רק תבקש לעסקים עובד עם חברת BDSK בצורה צמודה ואנו נשמח לענות על שאלות נוספות שיש לך בנוגע להלוואות בערבות מדינה. אל תפספס את ההזדמנות של לגייס אשראי זול ופנה אלינו. השאר את הפרטים שלך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם.