חיפוש קרנות ומענקים


אנשי עסקים בפגישה הנוגעת לגיוס הון ליזמים

מחפשים פתרונות אשראי ומימון לעסקים ולא יודעים היכן למצוא אותן? עם פורטל רק תבקש תוכלו לקבל סיוע וליווי, חיפוש קרנות מענקים המתאימים לעסק שלכם והדרכים הנכונות להגיש את הבקשה.

איך זה בדיוק עובד ומה צריך לעשות?

מענקים לעסקים – איך זה עובד?

כשבעל עסק זקוק למימון העסק החדש, או הקיים שלו, ומקבל סירוב מהבנק, או מעדיף שלא לפנות לאפיק זה, הפתרון הוא פנייה לקרנות מימון ומענקים.

בישראל פועלות קרנות מענקים לא מעטות, שמספקות מענה אפקטיבי לצרכי כל בעל עסק ומאפשרות לו לגייס את האשראי העסקי לו הוא זקוק.

קרנות מענקים הן קרנות מגוונות, חלקן קרנות ממשלתיות בערבות המדינה שפונים לסוגי עסק ספציפיים או מגזרים שונים, למשל נשים חד הוריות, ערבים, עולים חדשים כדומה, ואחרות הן קרנות פילנתרופיות, חלקן פרטיות הפועלות באמצעות תרומות, אחרות עוסקות בפיתוח עסקים קטנים בישראל, עם דגשים שונים, כמו למשל פיתוח עסקים בפריפריות, בקרב אוכלוסיות מוחלשות וכדומה.

פתרונות אשראי ומימון לעסקים קטנים

מעוניינים לקבל מידע וסיוע בחיפוש קרנות לעסקים קטנים? בפורטל רק תבקש לעסקים  תקבלו יעוץ מלא בנוגע לכל הקרנות והמאפיינים שלהן,, סוגי המימון ומציאת הקרן המתאימה במדויק לצרכיכם. קרנות מענקים ומימון אלו מציעת סיוע כספי ומימון בתנאים שהם הרבה יותר אטרקטיביים מאלו שמעמיד הבנק בפני בעלי העסקים. הסיבה העיקרית לכך היא כי רוב הגופים הללו אינם פועלים למטרות רוח ולכן יכולים להציע מימון זול, תנאי החזר נוחים ולעתים מענק חלקי או מתן ערבות של הקרן עצמה להלוואות מבנקים.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם, ממש כאן בטופס המקוון ולקבל מענה לכל השאלות

לקריאה נוספת:

אפשרויות גיוס הון מקרנות ממשלתיות
מענקי ממשלה לעידוד תעסוקה