קרן בנק אוצר החייל


Various Israeli shekel notes with the new fifty note

בנק אוצר החייל הוא כיום חלק מקבוצת הבינלאומי, שמהווה את אחת הקבוצות הבנקאיות הגדולות בישראל. המצב הזה מאפשר לבנק להציע ללקוחות שלו את הביטחון והיציבות של מסגרת פיננסית גדולה וגם את היחס האישי יותר שניתן בסניפים הייחודיים של בנק אוצר החייל. ניתן לקבל בבנק מגוון של שירותים פיננסיים ובין השאר פועל הבנק גם בשיתוף עם המדינה במסגרת פרויקטים וקרנות.

קרן בנק אוצר החייל בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים

בסוף שנת 2014, נחתמה הארכת הסכם בין המדינה ובנק אוצר החייל בנוגע לפעילות של הקרן בערבות מדינה בשיתוף עם הבנק. הקרן בערבות המדינה מציעה הלוואות בתנאים נוחים לעסקים קטנים ובינוניים ועושה זאת באמצעות הלוואות הניתנות על ידי בנק אוצר החייל.

הלוואות עסקיות רגילות בבנק ניתנות בדרך כלל תוך כדי הצגת ביטחונות ובדיקות קפדניות לצורך הבטחת החזר ההלוואה בצורה סדירה מצד העסק. המדינה מעוניינת לסייע לעסקים הקטנים והבינוניים שמהווים את אחד מהמנועים העיקריים של כלכלת ישראל ולצורך כך נותנת ערבות להלוואות הניתנות. יש כאן למעשה הזדמנות גדולה עבור עסקים קטנים יותר, שרוצים לפתח את הפעילות שלהם, אך נמצאים בתחילת דרכם ואין להם משאבים או נכסים כדי להעמיד אותם כביטחונות לבנק.

ניתן לקבל סיוע מהקרן גם במסגרת חברה קיימת וגם כיזמים מתחילים שמעוניינים להתחיל פרויקט חדש מאפס. פריסת התשלומים של ההלוואה תיעשה ל-5 שנים בריבית אטרקטיבית יותר מאופציות אחרות. כמו כן, האישור לנתינת ההלוואה ניתן כבר לאחר חודש ויש אפשרות לקבל תקופת גרייס על החזר ההלוואה למשך חצי שנה.

קרן בנק אוצר החייל – כיצד מגישים את הבקשה לקבלת ההלוואה?

לצורך הגשת הבקשה להלוואה, יש צורך למלא את הטפסים המתאימים ולצרף את המסמכים הנדרשים על ידי משרד הכלכלה, שמפעיל בעצם את הקרן. יש לציין כי ניתן, כמובן, להגיש את הבקשה בצורה עצמאית, אך תזכרו שמילוי הפרטים והגשת הבקשה בצורה נכונה יכולה להוסיף לכם נקודות זכות רבות בעת ההחלטה על אישור ההלוואה. אם יש לכם אפשרות להתייעץ עם מומחים שיעזרו לכם במילוי הבקשה, זה יכול לחסוך לכם זמן וכסף רב.

אנו באתר רק תבקש לעסקים יכולים לעזור לך ולהפנות אותך לגופים המתמחים בהגשת בקשות לקרן בערבות מדינה. אם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך לקבל אשראי עסקי בתנאים אטרקטיביים, פנה אלינו כבר היום ונסייע לך ללא כל עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך באתר ונחזור אלך בהקדם האפשרי.