קרן בנק מזרחי


אדם סופר מטבעות

בנק מזרחי טפחות הוא אחד הבנקים הגדולים בישראל ומציע ללקוחותיו מגוון של שירותים פיננסיים. בשנים האחרונות, בנוסף לפעילות העסקית העצמאית שלו, הבנק גם עובד בשיתוף פעולה עם משרד הכלכלה ומציע לבעלי עסקים קטנים ובינוניים הלוואות בערבות מדינה.

במרכז הרעיון של סיוע לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים עומדת ההכרה בחשיבות הגדולה שלהם כמנוע צמיחה חשוב לכלכלת ישראל. המדינה מעוניינת להגדיל ולפתח מרכזים עסקיים רבים ככל האפשר ולעודד יזמות כדי לשפר את המצב הכלכלי והחברתי של התושבים.

קרן בנק מזרחי לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה

ההלוואות בערבות מדינה, שניתנות בבנק מזרחי טפחות במסגרת קרן בנק מזרחי, מוצעות בתנאים משתלמים יותר מאפשרויות אחרות העומדות לרשות בעלי העסקים וניתנות לחברות עם מחזור עסקים שלא עולה על מאה מיליון ₪. מטרתן היא לעזור לעסקים הקטנים והבינוניים בפעילות השוטפת שלהם, במימון ההון החוזר, בפיתוח והרחבה לתחומים עסקיים נוספים.

יש כמה אופציות להלוואה, ביניהן אשראי זעיר לעסקים עם מחזור עד 3 מיליון ₪ (עד 100 אלף ₪ גובה אשראי), עבור עסקים חדשים או עסקים עם מחזור הנמוך מ-6.25 מיליון ₪ (עד 500 אלף ₪ אשראי) ועבור עסקים עם מחזור עד 100 מיליון ₪, שניתן עד לגובה של 8% מהמחזור הכספי השנתי. תקופת ההלוואה היא עד ל-5 שנים.

מי יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה מהקרן?

התנאים המינימאליים להגשת בקשה הם סטנדרטיים למדי, לדוגמא, העסק צרי להיות מאוגד בישראל, אין לו בעיות קודמות עם החזר אשראי, אין תהליכים של כינוס נכסים או פירוק בחברה, החשבונות של בעלי החברה אינם מעוקלים או נמצאים במגבלה בנקאית כלשהי.

היתרון הגדול של קבלת אשראי עסקי מקרן בנק מזרחי בערבות מדינה, היא הוויתור של הבנק על דרישת ביטחונות מהחברה עצמה. בדרך כלל, במיוחד כאשר מדובר על חברות קטנות יותר, אשראי עסקי מוענק על ידי הבנק בתנאי שבעלי העסק מציגים ביטחונות מספקים שמבטיחים כי ההלוואה תוחזר במלואה.

העניין הוא, שלחברות הקטנות וליזמים בתחילת דרכם, בדרך כלל אין אפשרות לספק נכסים רבים כביטחונות ולכן ההלוואות אינן רלוונטיות לגביהם. אשראי בערבות מדינה בקרן בנק מזרחי בא לפתור את הבעיה הזו והמדינה כאן בעצם מתפקדת כערבה לבעל העסק.

אנו באתר רק תבקש נשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לקרן בנק מזרחי עבור עסקים קטנים ובינוניים. אל תפספס את ההזדמנות שלך והשאר את הפרטים שלך באתר. אנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.