הלוואות מקרנות מדינה ליבואנים


כסף להלוואה מהמדינה ליבואנים

הצלחתו של המגזר העסקי בישראל תורמת במידה רבה לכלכלת המדינה, בין אם זה בתעסוקה רבה יותר של האזרחים, תשלומי מיסים גבוהים יותר, פיתוח הפריפרייה, תחרות גדולה יותר על כיסם של הצרכנים ועוד. מעבר לכך, ענפים מסוימים כמו יצוא, הייטק, תיירות, תעשייה או יבואנים ספציפיים, נהנים מתמיכה גדולה יותר של משרדי ממשלה וזאת באמצעות סיוע כספי, ערבויות מדינה, ייעוץ מקצועי ועוד.

על מנת למצוא את אפיקי האשראי האופטימאליים ביותר עבור העסק, ישנו צורך לבחון את הקריטריונים המדויקים לגיוס הלוואה ולהגיש בקשה מקצועית ומסודרת. היועצים המומחים שלנו פועלים בתחום זמן רב ויכולים לסייע בעניין.

אפיקים זמינים של הלוואות מקרנות מדינה ליבואנים

ישראל היא מדינה קטנה ולכן תלויה במידה רבה ביבוא של חומרי גלם ומוצרים שאינם מיוצרים בארץ או שמא עלות היצור שלהם גבוהה באופן משמעותי. חברות תעשיות רבות אף מייבאות חומרים שמאפשרים להם לפתח את היצור שלהם, להגדיל מכירות, להעסיק עובדים ולתרום לכלכלת המדינה.

לקוחות שמתעסקים ביבוא, יכולים לפנות לבנקים ולקבל אשראי במסגרת החשבונות העסקיים שלהם. בדרך כלל ישנה אפשרות לקבל הלוואה עד לסכום של כמה מיליוני שקלים (עם אופציה לגרייס) וריבית אטרקטיבית למדי. עם זאת, יש לזכור כי הלווה יידרש להציג ביטחונות משמעותיים כנגד ההלוואה.

אופציה אחרת היא להגיש בקשה לאחת הקרנות הממשלתיות שתומכות ביבואנים. כאמור, בגלל החשיבות לכלכלת המדינה, ישנה תמיכה ממשלתית שמאפשרת קבלת ערבויות והלוואות בתנאים משתלמים יותר מהבנקים.

אנו בפורטל רק תבקש- הלוואות ופתרונות מימון לעסקים שמנו לנו למטרה להציע לקוראים שלנו את המסלולים המשתלמים והרלוונטיים ביותר בשוק האשראי הישראלי. מכיוון שכמות הגופים שמציעים הלוואות עסקיות גדלה מידי שנה באופן משמעותי, ישנה חשיבות מיוחדת בעריכת סקר שוק יסודי והתייעצות עם מומחים אובייקטיביים בטרם לקיחת הלוואה כזו או אחרת. התנהלות כזאת של הלווים יכולה להביא להוזלה משמעותית של ההוצאות על ריבית וגם שיפור בתנאים האחרים של ההלוואה.

בנוסף להתאמת המסלול האידיאלי בהתאם לצרכי האשראי של כל לווה, אנו מסייעים ללקוחות בכל התהליך שכולל גם משא ומתן מקצועי מול המלווים והחתימה הסופית על העסקה. המומחים שלנו יכולים להגדיל את הסיכויים שלך לקבל אישור חיובי עבור ההלוואה וגם לפתוח את השערים לאופציות אטרקטיביות ופחות מוכרות לציבור הרחב.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, עליך לדעת, כי אתה יכול לחסוך זמן וכסף באמצעות שיחה טלפונית פשוטה. במידה ואתה מעוניין, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

לקריאה נוספת בנושא קרנות בערבות המדינה:
הלוואות בערבות מדינה
קרן BDSK בערבות המדינה
הלוואות במסגרת מעוף של משרד הכלכלה
הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה
הלוואות דרך ארגון ifla