הלוואות במסגרת מעוף של משרד הכלכלה


אשת עסקים מקבלת הלוואה ממעוף של משרד הכלכלה

העסקים הקטנים והבינוניים נחשבים לעמוד תווך חשוב מאד של כלכלת ישראל והתרומה שלהם אינה מסתכמת רק בהיבט הפיננסי. במקרים רבים, עסקים אלו ממלאים תפקיד בהצעות של מקומות תעסוקה בפריפריה, תורמים לפיתוח תשתיות, מגדילות תחרות מול הקונצרנים הגדולים ועוד. המדינה מודעת לחשיבות של עסקים אלה ולכן עושה מאמצים כדי לסייע להם בייעוץ, ליווי עסקי והצעת הלוואות משתלמות במידת הצורך לדוגמת הלוואות בערבות המדינה, הלוואה מקרנות ועוד.

הלוואות במסגרת מעוף של משרד הכלכלה

אחד הפרויקטים שנועד לתמוך בעסקים הקטנים, הוא במסגרת משרד הכלכלה ושמו מעוף לקידום העסקים הקטנים והבינוניים. כל עסק עם עד מאה עובדים וגם יזמים יכולים לעשות שימוש בשירותיו. הלקוחות יכולים לקבל הדרכות וליווי מקצועי במגוון נושאים, קורסים בתחומים רבים וגם מימון והלוואות מעוף.

במסגרת זו, יועצי מעוף נותנים הסברים מקיפים על האפשרויות שעומדות בפני הלווה ופורסים בפניו את המסלולים הזמינים. המטרה של מעוף לקידום העסקים הקטנים והבינוניים, היא בסופו של דבר להביא לשגשוג ופיתוח גדולים יותר של החברות וכך לתרום לכלכלת וחברת ישראל.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים, שמנו לנו למטרה לאפשר לקוראים שלנו להשוות בין מסלולי ההלוואות המשתלמים ביותר במשק. כעת, לאחר פתיחת השוק החוץ בנקאי והתחרות הגוברת בין הגופים הפיננסיים, קיימים אפיקים רבים ומגוונים במיוחד של הלוואות עסקיות. אולם, גם אם המצב מיטיב מצד אחד עם הלווים הפוטנציאליים, לעתים ישנו קושי לברור מבין האפשרויות המורכבות ולהגיע להלוואה המתאימה ביותר.

רבים מבין בעלי העסקים אינם יכולים או רוצים לבזבז זמן רב על ביצוע סקרי שוק, קריאת שורות קטנות של הסכמי הלוואה והשוואות יסודיות של מסלולי אשראי לפי תרחישים עתידיים. בדיוק לשם כך קיימים יועצים פיננסיים מקצועיים שיכולים לעשות את העבודה הזאת בשבילכם.

צריך לזכור, כי במקרה של הלוואות עסקיות, מדובר בדרך כלל על סכומים גבוהים הרבה יותר מאשראי צרכני שנלקח על ידי לווים פרטיים. עקב כך, שינויים בעלויות הריבית הופעות למשמעותיות מאד וההבדל בין מסלול אחד למשנהו יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בטווח הארוך. שכירת שירותי ייעוץ יכולה להיראות כהוצאה נוספת בהתחלה, אך יש בה את הפוטנציאל להוזיל את המחיר של ההלוואה באחוזים רבים.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה עסקית במסגרת מעוף או כל אופציה אחרת, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.