קרן לעסקים בעיר קריית מלאכי וחוף אשקלון


Handshake during counseling

הפער הקיים בין הפריפריה למרכז בישראל הוא דבר ידוע ומתבטא בתחומים רבים, כמו למשל המצב הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה, רמת השירותים הציבוריים, החינוך, הבריאות, התרבות ועוד. מדינת ישראל וגם הארגונים השונים שפועלים בתוכה בצורה פילנתרופית (חלקם בתמיכה חלקית של המדינה), עושים מאמצים כדי לקרב את הפריפריה למרכז ולשפר את מצבם של התושבים באזורים אלו. אחד המקומות שניתן לציין בהקשר זה, הוא אזור קריית מלאכי וחוף אשקלון.

הקרן לעסקים בעיר קריית מלאכי וחוף אשקלון

קריית מלאכי וחוף אשקלון, שנמצאים באזור הפריפריה הדרומי, סובלות בנוסף למרחק שלהם ממרכז ישראל ממצב ביטחוני לא פשוט בגלל קרבתם לגבול עזה. לפני מספר שנים, הסוכנות היהודית החלה להפעיל קרן לעסקים בעיר קריית מלאכי וחוף אשקלון, כדי לפתח את האזורים האלו מבחינה כלכלית וחברתית ולשפר את חיי התושבים.

התנאים של קבלת ההלוואות מהקרן

למעשה כל יזם או בעל עסק שמעוניין להקים עסק חדש או להעביר חברה לאזור קריית מלאכי או חוף אשקלון, יכול לקבל תמיכה מהקרן עד לגובה של 150 אלף ₪. הכסף ניתן בצורה של הלוואה מבנק אוצר החייל עד ל-6 שנים בריבית אטרקטיבית למדי, שלא זמינה במקומות אחרים. היתרון הגדול של הלוואות דרך אופציה זו, הוא ש-70% ממנה ניתן על ידי הבנק בערבות הקרן ולא נדרשים כל ביטחונות מצד העסק – יתר הסכום נתון למשא ומתן מול הבנק עצמו. עניין זה יכול להקל את החיים משמעותית לעסקים בתחילת דרכם וליזמים.

אנו באתר רק תבקש לעסקים עובדים עם גופים רבים המציעים סיוע והלוואות לחברות ובעלי עסקים המוכנים לפתח את אזורי הפריפריה בישראל. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף, אל תהסס לפנות אלינו. השאר את הפרטים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.