הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים


פגישת עסקים בנוגע להלוואה לגן אירועים

תעשיית האירועים בישראל מגלגלת מיליארדי שקלים בשנה. רוב הישראלים מעדיפים לקיים את האירועים בגני אירועים בגלל האווירה הייחודית והאפשרות לערוך את החופה תחת כיפת השמיים. בשוק זה כשליש מהאירועים הם חתונות, וכ-70% מהאירועים מתקיימים במועדים שבין ערב ל”ג בעומר ועד ערב ראש השנה.

הקמת גן אירועים חדש כרוכה בהשקעה כבירה, במיוחד כיום בגלל התחרות הגבוהה בענף והצורך להציע ללקוחות מקום עדכני ומפואר עם ציוד משוכלל ואווירה אקסקלוסיבית.

ענף גני האירועים בישראל

כאמור, ענף האירועים מגלגל מיליארדי שקלים בשנה, השוק נשלט ברובו על ידי גני האירועים, ומדי שנה נפתחים עשרות מקומות חדשים, אך יש גם מקומות שנסגרים בגלל בעיות ניהול, קשיי תזרים, רווחיות נמוכה ומסיבות נוספות. התחרות בענף קשה יחסית, יש להשקיע בעסק כל הזמן כדי למשוך לקוחות חדשים, אך זהו ענף רווחי הצומח בקצב של כ-6% בשנה.

פתיחת עסק בתחום גני האירועים

כדי לפתוח גן אירועים חדש עליכם לבחור מקום מרכזי ונגיש. חשוב לדעת כי כמעט 60% מגני האירועים נמצאים באזור המרכז, ומחירי הפקת האירוע במרכז גבוהים משמעותית בהשוואה לעלויות אירועים דומים בצפון ובדרום.

פתיחת עסק בתחום גני האירועים מחייבת השקעה עצומה, יש לשפץ את המקום, להשקיע בציוד טכני כמו מערכות הגברה ומסכים גדולים, בכלי אוכל והגשה, בשולחנות, בצמחייה, בתאורה, בעיצוב המקום ועוד. כדי להיערך פיננסית נכון לקראת הקמת העסק כדאי להיעזר ביועצים מנוסים ויש להכין תוכנית עסקית מפורטת ומאורגנת ולבחור פתרונות מימון משתלמים.

בניית תוכנית עסקית לגן אירועים

תוכנית עסקית לגן אירועים מסייעת לכם לקבל החלטות פיננסיות וניהוליות, לעקוב אחר ביצועי המקום, להיערך נכון מבחינת מימון לפתיחת גן אירועים ועוד. התוכנית העסקית כוללת סקירת שוק, חזון עסקי, מטרות, תזרים מזומנים, פרק בנושאי מימון, שיווק וצפי הכנסות.

את התוכנית העסקית מומלץ לבנות יחד עם יועץ עסקי מנוסה, חשוב לזכור כי התוכנית העסקית נחוצה גם כדי להשיג הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים ועל מנת לגייס הלוואות נוספות בהתאם לצורך, התוכנית מאפשרת גם להציג את העסק בפני משקיעים פוטנציאליים. באמצעות התוכנית העסקית תוכלו לחשב אחוזי רווחיות גן אירועים בהתאם לצפי ההכנסות, ובמהלך הרצת העסק תוכלו להשוות בין מטרות לביצועים כדי לקבל החלטות שקולות.

כמה עולה לפתוח גן אירועים

עלות פתיחת גן אירועים משתנה מעסק לעסק, אך באופן כללי זו השקעה של מאות אלפי שקלים ולעיתים אפילו מיליוני שקלים. עלות ההקמה של העסק החדש בתחום גני האירועים משתנה בהתאם לפרמטרים כמו עלויות מימון, עלות השיפוצים במקום, השקעה בתשתיות ובציוד, עלויות השיווק והפרסום וכדומה.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גן אירועים

גיוס אשראי לגן אירועים דרך קרנות המדינה אינו דבר של מה בכך. יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית מקצועית על פי ההנחיות. כמו כן, יש לבחור את מסלול ההלוואה, כאשר הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה ליזמים המעוניינים להקים גן אירועים לקחת הלוואה במסלול עסק בהקמה. מסלול זה מאפשר לכם לקבל עד 500,000 ₪ לתקופה של 5 שנים, יש אפשרות לגרייס לחצי שנה, ועליכם להעמיד בטחונות בשיעור של 10% – 25%.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לגן אירועים קיים

אם אתם בעלי גן אירועים קיים ומעוניינים להשקיע במקום ולפתח אותו, באפשרותכם לקחת הלוואה בנקאית מאחד הבנקים. עם זאת, במקרים מסוימים עדיף לכם לגייס הלוואה חוץ בנקאית ולחסוך ביורוקרטיה מתישה, זמן ממושך עד אישור ההלוואה וקבלת הכסף ולחץ בלתי פוסק מהבנק לעמוד בהחזרים. אפשר לגייס הלוואה לגן אירועים קיים גם מהקרן בערבות המדינה במסלול השקעות או הון חוזר.

טיפים לפתיחת גן אירועים

• הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים נחשבת למשתלמת וכדאית.
• יש להשקיע במיתוג גן האירועים כדי לזכות בהצלחה.
• חשוב לבחור מקום מרכזי וייחודי.
• יש לבדוק תחרות באזור בו אתם מתכננים להקים גן אירועים.

הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים לוקחים רק בעזרת היועצים של רק תבקש הלוואות לעסקים. למידע נוסף ולייעוץ מקצועי – השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם עם מידע נוסף והצעה אטרקטיבית.