קרן דיסקונט לעסקים


calculator 10

קרנות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים מגיעים לפתור פרדוקס כלכלי הקיים כמעט בכל מדינה בעולם: עסקים אלה המרכיבים את רוב רובו של השוק הפיננסי, אינם זוכים לאשראי מפנק כפי שזוכים לו העסקים הגדולים מכיוון שהם אינם שופעים ערבויות. ההלוואות דרך הקרנות מעניקות לעסקים דחיפה משמעותית לצמיחה ולשגשוג העסק, ומסייעת לו לדלג על תקופות עסקיות המאופיינות בחוסר וודאות.

בנק דיסקונט לעסקים ובנקים נוספים במשק משתמשים בחוסנם הכלכלי, ובשיתוף עם המדינה הם מעניקים הלוואות לעסקים בינוניים וקטנים. כמו כן ישנן גם הלוואות משכנתא עיסקיות מבנק מרכנתיל. התהליך עובד בצורה הבאה: משרד התעשייה והמסחר מעסיק שני גופים מתאמים זכיינים (תבור, BDI) המעבירים בדיקה לכל גוף המבקש לתת הלוואות בחסות ערבות המדינה. גופים אלה הם רובם ככולם בנקים מסחריים שדרך העבודה עם הערבות של הקרן לעסקים קטנים, יכולים להעניק הלוואות שלא היו מסוגלים לתת בלעדיהן.

ההלוואה העסקית על פי התפיסה המקובלת היום מיועדת לשגשוג ולצמיחה של העסק. כיוון החשיבה הוא קדימה לראייה ארוכת טווח של ההתנהלות הפיננסית ולהתפתחות של העסק.

מסלולי הלוואות עיקריים

סך ערבות של מדינה נע בין 70% ל – 85% וההלוואות עצמן ניתנות בשני מסלולים עיקריים:

  1. הלוואות להון חוזר – עבור עסקים צומחים הסובלים מבעיות בתזרים המזומנים. הלוואות על סך 100,000 ₪ אפשר לקבל במסלול המהיר ומיועדות לעסקים עם מחזור קטן יחסית של עד 1,000,000 ₪.
  2. הלוואות במסלול השקעות – עבור הקמת עסקים חדשים והרחבת עסקים קיימים. גודל ההשקעה יכול להיות בכל קנה מידה על פי החלטת הבנק אם כי ערבות המדינה היא עד 500,000 ₪.

ערבות מדינה דרך בנק דיסקונט לעסקים

מלאו את פרטיכם בטופס צור הקשר ובעזרת פורטל רק תבקש תוכלו להזרים מזומנים לעסק בהקמה או המתפתח שלכם. השאירו פרטים באתר ותוך זמן קצר יחזרו אליכם עם הצעות משתלמות להלוואות.