קרן BDI לעסקים


cc3

חשיבותם של העסקים הקטנים גדולה מאוד למשק ולכלכלה, בשל העובדה כי הם מייצרים מקומות עבודה רבים, במיוחד לאוכלוסיות ספציפיות ומוגדרות שזקוקות לכך, כגון עולים חדשים, בעלי מקצועות לא שגרתיים, ועוד. למרות זאת, עסקים אלו מתמודדים עם חסמים גבוהים בתחומים רבים, מה שמקשה מאוד את ההתפתחות שלהם והתנהלותם בשוק החופשי.

בשל ניגודיות זו, פועלים בארץ גופים שונים שמטרתם להעניק סיוע במספר דרכים לעסקים קטנים ובינוניים. העזרה מגיעה הן מכיוון של הדרכות מקצועיות והן על ידי הענקת הלוואות מיידיות בתנאים נוחים.

מהי קרן BDI לעסקים?

משרד התמ”ת מוביל בנושא קרנות סיוע לעסקים הקטנים והבינוניים, ועושה זאת בעזרת שתי קרנות סיוע לעסקים: קרן BDI לעסקים וקרן תבור. מטרת העל הנה שיפור רמת הניהול בכל עסק, דבר שיביא לרווחיות ולעדנה כלכלית. המשרד פועל בשני מישורים: קרנות סיוע לעסקים שמספקות הלוואות לעסקים שנקלעו למשברים כלכליים, וקרנות סיוע לעסקים חדשים שמספקות הלוואת סיוע בהקמת עסקים חדשים. קרן הסיוע הממשלתית מזמינה עסקים ממגוון רחב של תחומי פעילות להשתמש בעזרה, בתנאי שעברו את תנאי הסף שנקבעו מראש.

לא מתנהלים לבד בנושא כה חשוב

קרנות הסיוע לעסקים קטנים בערבות המדינה ניתנות על ידי מספר בנקים שזכו במכרז, אליהם בעל עסק יכול להגיע לאחר שבדק שהוא אכן עומד בתנאים הנדרשים. במקרים רבים מדובר על חבל הצלה חיוני עבור עסק, ובבחינת להיות או לחדול. לכן חשוב מאוד שלא לפעול בצורה עצמאית, על מנת שלא ליפול בין הכיסאות ולפספס הזדמנויות קורצות. הפתרון הוא לפנות עוד היום לפורטל רק תבקש, המקור המהימן והיעיל ביותר לאיתור פתרונות מימוניים לעסקים קטנים ובינוניים.

קרן BDI לעסקים בקלות ובמהירות

רק תבקש הינו פורטל פיננסי מקצועי אשר הוקם למען מטרה אחת – לספק כלי חיפוש קל ונוח, עבור כל בעל עסק המעוניין בהלוואה בנקאית. השימוש בפורטל הוא בחינם, עובדה מפתיעה לנוכח השירות המדהים ברמתו שמוענק על ידי צוות הפורטל. כל שאתם נדרשים לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס הבקשה להלוואה. באותו רגע נבדקת זכאותכם לסיוע בערבות המדינה, וכן כל מסלול הלוואה בנקאי אטרקטיבי אחר, ואתם מקבלים תוך זמן קצר את ההצעות הכי משתלמות עבור העסק שלכם.