קרן מסלול מהיר


מתן הלוואה

במסגרת האשראי שניתן לקבל מקרנות בערבות מדינה, קיימת אופציה ייחודית ללווים שנקראת קרן מסלול מהיר. היא מתאימה במיוחד לעסקים שמחזור העסקים שלהם אינו עולה על שלושה מיליון ₪ וגם בקשת האשראי שלהם היא בגובה של מאה אלף ₪. בגלל שהאשראי המבוקש הוא בסכומים נמוכים יותר, יש אפשרות לטפל בבקשה לאשראי בצורה מהירה יותר מאשר הבקשות האחרות.

אפשרות בקשת האשראי דרך המסלול המהיר מהווה אופציה טובה לעסקים שזקוקים להלוואה באופן דחוף ואינם יכולים לחכות הרבה זמן עד סיום כל התהליכים הביורוקרטיים של הליך בקשה סטנדרטי.

מאפייני ההלוואה העסקית דרך קרן מסלול מהיר

  • בניגוד לאפשרויות האשראי האחרות שקיימות בקרנות בערבות מדינה, קרן מסלול מהיר מאפשרת ללווים להימנע מהעמדת ביטחונות כנגד ההלוואה (במסלולים אחרים ישנה דרישה ל-25% ביטחונות). בגלל שהסכום של האשראי הוא נמוך יחסית, ניתן להחליף את הביטחונות בחתימה נוספת של ערב על ההלוואה.

הוויתור על דרישת ביטחונות יכול להיות מועיל במיוחד עבור עסקים קטנים בתחילת הדרך, שאין להם נכסים והון עצמי גדול. נציין, עם זאת, כי ערבות אישית עדיין נדרשת כנגד ההלוואה וגם שהאישור על וויתור של ביטחונות כרוך בהחלטה משותפת יחד עם הבנק המלווה.

  • כאשר מגישים בקשה לאשראי בסכומים גבוהים, ההליך הביורוקרטי שבודק את היסטוריית האשראי של העסק ובעליו, התכניות הפיננסיות שלו לעתיד וכושר הפירעון הכללי, לוקח זמן די ממושך. במקרה של קרן במסלול מהיר, הסכומים הם נמוכים יותר והחיסכון בזמן ההמתנה יכול להיות משמעותי מאד עבור עסק הנמצא בקשיים.
  • ההלוואה המינימאלית שניתנת על ידי קרנות בערבות מדינה לעסקים היא מאה אלף ₪. עם זאת, גם אם אתם, כבעלי עסקים, זקוקים לאשראי בגובה נמוך יותר, כדאי לכם לפנות למסלול המהיר ולבקש הלוואה בגובה מאה אלף. מדוע? משום שהתנאים, בהם תקבלו את האשראי במקום אחר יהיו אטרקטיביים פחות בצורה משמעותית וייקרו את עלויות ההלוואה.
  • אם לקחתם כבר הלוואה במסלול מהיר, אך לאחר זמן מה הגעתם שוב למצב בו אתם זקוקים לאשראי, המצב שלכם מול הקרן שנותנת את האשראי דווקא טוב יותר. מכיוון שכל הבדיקות וההערכות לגבי העסק שלכם כבר נעשו ונמצאתם מתאימים לקבלת אשראי בעבר, הסיכויים שלכם הם גבוהים יותר כעת (במידה ולא היו שינויים דרסטיים לרעה).

ניתן לקבל עד שלוש הלוואות בגובה מצטבר עד 400 אלף ₪ מקרנות בערבות מדינה ובעצם להשתמש במסלול המהיר כמעין כרטיס כניסה ראשוני, שיקל את הדרך של קבלת האשראי עבור העסק בעתיד.

אנו במאני הלוואות לעסקים עובדים עם קרנות בערבות מדינה שונות באופן צמוד ויכולים לספק לך אינפורמציה נוספת על ההלוואות המתאימות לעסק שלך. במידה ויש לך שאלות נוספות, פנה אלינו ונעזור לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.