הלוואות דרך ארגון ifla


money 12

כולנו מכירים את המבנה הידוע והרגיל של הלוואות, הנושאות עמם ריבית גבוהה, ולעיתים גם גבוהה פחות. בין אם ידעת ובין אם לא, קיימת דרך נוספת לקבל הלוואות, והפעם גם ללא ריבית: באמצעות ארגון ifla ישראל, האגודה להלוואות ללא ריבית כחלק מסוגי ההלוואות בערבות המדינה.

הלוואה ללא ריבית – הכיצד?

ארגון ifla מזמין כל אחד לפנות אליו בבקשה למימון העסק, אך חשוב לציין כי ישנם קריטריונים מסוימים בהם צריך לעמוד כדי שהבקשה תאושר.

התהליך מתחיל בהגשת מסמכים רלוונטיים ופניה לוועדה הבוחנת את הבקשות השונות, במידה והעסק זכאי לקבלת הלוואות ללא ריבית, ifla מעניקה לו מימון בתנאים נוחים וגמישים.

קצת על הלוואות וקידום עסקים בישראל

ניתן להבין שזו הצעה משתלמת ואטרקטיבית, וכאן המקום לציין כי לא מדובר בטריק שיווקי כלשהו ולא מבצע זמני מטעם חברה או בנק מסוימים. למעשה מדובר בתכנית סיוע בערבות ארגון בינלאומי הפועל למטרות חברתיות.

כיצד הלוואה למימון עסק מתקשרת לרעיונות חברתיים? מהסיבה הפשוטה שמימון וסיוע לעסקים מעודדים רעיונות של שגשוג בשוק המסחר המקומי, יצירת תעסוקה ומקומות עבודה חדשים, קידום ייצוא של מוצרים ושיפור הכלכלה בארץ.

פנה אלינו לקבלת מידע נוסף על הלוואות לעסקים

אם הנך מעוניין לפנות לאגודה להלוואות ללא ריבית (ifla) וכן לגורמים נוספים המציעים סיוע פיננסי לעסק מתחיל או קיים, הגעת למקום הנכוון – רק תבקש.

האתר מציע לך שפע של מידע נחוץ ורלוונטי על הלוואות לעסקים, לצד שירות מובחר ומותאם אישית מטעם נציגי הפורטל. שלח אלינו את פנייתך, ואנו נסייע במציאת מידע וקישור למקורות המעניקים הלוואות לעסק בתנאים משתלמים והולמים את צרכי העסק שלך.