5 הטיפים של רק תבקש לפתיחת עסק חדש


בנקאי מציע הלוואה לבעל עסק במשבר

מדינת ישראל מעודדת יזמות ומעוניינת כי עסקים חדשים יוקמו על מנת למנף את הכלכלה המקומית, להגדיל את ההכנסות ממסים וכדי לייצר מקומות תעסוקה חדשים. עם זאת, כדאי לדעת כי כ-55,000 עסקים חדשים נפתחים מדי שנה בישראל, אך מרביתם אינם שורדים את שנתם הראשונה, וכ-45,000 עסקים נסגרים כל שנה.

אם גם לכם יש רעיון עסקי ואתם מעוניינים להגשים חלום ולהקים עסק חדש כדאי לכם לקרוא את הטיפים הבאים שיסייעו לכם להימנע מטעויות של יזמים אחרים. הקמת עסק חדש אינה דבר של מה בכך, ישנם סיכונים רבים, חשוב להכיר את הענף בו מעוניינים לפעול, ויש לרכוש כלי ניהול כדי להצליח.

טיפ מספר 1 – לכתוב תוכנית עסקית

עוד לפני שאתם ממהרים להשקיע בעסק חדש עליכם להכין תוכנית עסקית הכוללת פרטים אודות המוצר או השירות שהעסק יציע, אפיון וייחודיות העסק, קהל יעד, תזרים מזומנים, יעדי מכירות, הוצאות קבועות ומשתנות וכדומה.

תוכנית עסקית מסייעת לכם להחליט האם כדאי לפתוח עסק חדש, מה עליכם לעשות כדי שהוא יצליח, כיצד להיערך פיננסית לקראת הקמת העסק ותפעולו בשנים הראשונות עד לייצוב ההכנסות ועוד.

את התוכנית העסקית ניתן לכתוב לבד, אפשר להסתפק במסמך של 2-3 עמודים, אך עדיף לפנות לגורם מקצועי כדי להכין תכנית עסקית מפורטת ומדויקת יותר, ישנם גופים העוסקים בייעוץ והם מסייעים ליזמים בתחילת דרכם.

טיפ מספר 2 – ללמוד את התחום לעומק

רואי חשבון, עורכי דין ורופאים, כל אלו ועוד נדרשים לעבור התמחות וסטאז’ כדי להשתלב במקצוע. כדאי ליישם את הטיפ הזה גם כאשר מקימים עסק חדש. לפני הקמת העסק חשוב ללמוד את השוק והענף בו מתכננים להתחרות, אפשר לפנות לבעלי עסקים קיימים כדי ללמוד מהם על הענף ולרכוש מהם טיפים וכלים חשובים להצלחה.

טיפס מספר 3 – תכנון פיננסי נכון ויעיל

המתכון להצלחת העסק מתחיל בתכנון פיננסי, יש להיערך כלכלית לקראת הקמת העסק החדש כדי להימנע מבעיות כלכליות. אם נדרשת השקעה גבוהה בהקמת העסק כדאי לגייס הון עצמי גבוה ככל הניתן, במידת הצורך יש לקחת הלוואה, יש מגוון אפשרויות ופתרונות מימון ואשראי, כדאי לפנות ליועץ הלוואות מקצועי ומנוסה כדי לקבל הסברים מפורטים ולבחור בפתרון הטוב והנכון ביותר לצרכי העסק והיזם.

טיפ מספר 4 – ארגון וסדר

עסקים חדשים רבים לא שורדים את שנתם הראשונה בגלל חוסר סדר וארגון. ניהול עסק אינו דבר של מה בכך, יש להקפיד על החוקים, לשלם לרשויות המס, להתנהל נכון פיננסית, לשכור שירותיו של רואה חשבון ועוד. ארגון וסדר הינם קריטיים להצלחה שלכם, עליכם להקפיד בנושא זה כדי לשפר את סיכויי ההצלחה.

טיפ מספר 5 – פתרונות מימון ובנקאות

כדי להקים עסק חדש עליכם לפתוח חשבון עסקי באחד הבנקים, עליכם לבחור היטב את הבנק שמציע תנאים טובים עבורכם ופתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לצרכים הייחודיים שלכם. מעבר לכך, יש לתכנן היטב את פתרונות המימון והאשראי הנדרשים להקמת העסק ולתפעולו השוטף. עסקים רבים נסגרים מדי שנה בגלל מצוקת אשראי, מימון יקר, בעיות בהחזר הלוואות, בעיות הון חוזר וניהול לקוי של תזרים המזומנים של החברה.

למידע נוסף ולייעוץ פיננסי עסקי השאירו פרטים באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים מסייעים מדי שנה למאות יזמים ובתי עסק, אנו מתמחים בין השאר בפתרונות מימון ואשראי להקמת עסקים חדשים בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר.