הלוואה חוץ בנקאית לעסקים


אנשי עסקים מתייעצים לגבי אפשרות של לקיחת הלוואה חוץ בנקאית

סביבת הריבית הנמוכה ששוררת כיום בישראל וברוב העולם המפותח הביאה לגידול משמעותי בסכומים של אשראי בידי הציבור וגם הסקטור העסקי. ברגע שעלות ההלוואה הופכת להיות נמוכה יותר עבור הצרכנים, היזמים והחברות השונות, הם יסכימו ביתר קלות לקחת הלוואות להשקעה בחברה קיימת, הקמת עסק חדש או מימון הוצאות שוטפות.

איך מקבלים הלוואה חוץ בנקאית לעסקים?

גם אם נוצר לעיתים רושם, כי ההלוואות בשוק זמינות לכל אחד, הדבר כמובן רחוק מן האמת. כל גוף פיננסי בוחן בקשות הלוואה לגופו של עניין, תוך כדי מתן דגש על התאמה לקריטריונים, סכומי האשראי המבוקשים, היסטוריה פיננסית ועוד. שימוש בשירותים של אנשי המקצוע דרך פורטל רק תבקש, יכולה להגדיל את הסיכויים לקבלת הלוואה משתלמת יותר לאורך זמן.

קבלת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים מקרנות

קרן קורת – זוהי קרן פילנתרופית שממומנת בעיקר על ידי תורמים מארה”ב ודרכה ניתן לקבל אשראי עסקי עד לגובה מקסימאלי של 600 אלף ₪. קהל היעד של הקרן הוא יזמים או בעלי עסקים בגילאים 25-60, כאשר ישנה עדיפות לבעלי עסקים קטנים או יזמים מהפריפריה הצפונית והדרומית.

פריסת ההלוואה יכולה להתבצע למשך חמש שנים כאשר ישנה גם אפשרות לקבל עד חצי שנה גרייס. הריבית היא תלויה גם כן בגובה ההלוואה הנדרש והטווח שלה נע בין פריים פלוס חצי להלוואה עד 100 אלף ₪ ועד פריים פלוס 1.95% להלוואה עד 600 אלף ₪.

הקרנות בערבות מדינה לעסקים הקטנים והבינוניים – לצורך הגשת הבקשה לאשראי העסקי, בעל עסק או יזם צריך תחילה לקבל את אישור הועדה שבוחנת את התכנית העסקית והיסטוריית האשראי של החברה. בגלל שהמדינה מתפקדת כערבה, יש ביכולתם של הבנקים להעניק אשראי בלי חשש כי ההלוואה לא תוחזר.

 פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מציע ללווים עסקיים אופציות זמינות של גיוס וקבלת אשראי מגופים בנקאיים, חוץ בנקאיים וגם קרנות מימון חוץ בנקאי פחות מוכרות. באמצעות אתר רק תבקש, גם בעלי עסקים שאינם בקיאים בשוק האשראי יכולים לקבל סיוע בתהליך לקיחת הלוואה מתחילתו ועד סופו.

במידה ואתה מעוניין לקבל הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים נמצאים כאן עבורך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שנציגנו הטלפוניים יחזרו אליך בהקדם האפשרי.