קרן תבור לעסקים


advice9

ממשלת ישראל, כמו ממשלות רבות במדינות מפותחות, רואה בעסקים הקטנים בורג מרכזי בצמיחת הכלכלה ויצירת מקומות עבודה חדשים. הבעיה המרכזית איתה מתמודדים העסקים הקטנים הינה מצוקת האשראי, הווה אומר סירוב הבנקים לאשר הלוואות לעסקים שאין להם ערבונות מספיק להחזר. על מנת להילחם בתופעה ולעזור לעסקים הקטנים במציאת פתרונות מימון בנקאיים, הוקמה הקרן לסיוע לעסקים קטנים, שידועה גם בשם קרן תבור לעסקים.

הרעיון מאחורי זה די פשוט

כל עסק באשר הוא זקוק לנזילות מזומן לצרכים רבים: בין אם שלבי הקמה, מימונה של פעילות עסקית כזו או אחרת, יציאה ממשבר כלכלי, ועוד אופציות מגוונות. בעל עסק יכול לפנות לבנק ולבקש הלוואה רגילה, אך פה קבור הכלב: כיוון שמדובר על עסק קטן, הסיכון שלוקח הבנק בהחזר הכסף הינו גדול, לכן הוא נוטה שלא לאשר את הבקשה. גם אם כן בחר לאשר, עקב הסיכון הוא יציע רק מסלול הלוואה שאינו משתלם כגון בעל ריבית גבוהה וכדומה.

לוואקום הזה נכנסת קרן תבור לעסקים

הקרן מהווה אלטרנטיבה זמינה ונוחה לעסקים. המדינה ערבה לכסף שניתן לבעל העסק, כך שהבנק יכול להיות רגוע מבחינת הביטחונות, ומסוגל להעניק תנאי הלוואה משתלמים מאוד ברמה של ריבית נמוכה ופריסה שמנה של ההחזרים.

כיצד משתלב פורטל רק תבקש בכל הנושא הזה? פשוט מאוד! רק תבקש מורכב מצוות פיננסי מעולה. זה יבדוק את הזכאות של כל אחד ואחד מכם בעלי העסקים הקטנים המעוניינים בהלוואה בערבות המדינה, בחינם וללא התחייבות. לאחר מכן ייבדקו הסיכויים של כל בקשה להיות מאושרת על ידי קרן תבור לעסקים, ובזכות הניסיון והמקצועיות של פורטל רק תבקש, הם גדלים משמעותית.

מהרו להשאיר את פרטיכם בפורטל, על מנת שהבקשה עוד היום תועבר לגופים המובילים שעובדים עם הבנקים, ותקבלו בזמן קצר את ההצעות המשתלמות להלוואות עבור עסקים קטנים.