קרן הלוואות לעסקים קטנים


advice7

בעלי עסקים קטנים ובינוניים חווים דחיות לא מעטות בבקשתם הלוואה מהבנקים השונים. ברוב המקרים סיבת הדחייה היא חוסר היכולת להעמיד ערבויות למתן הכסף, שכן עצם העובדה שמדובר על עסק קטן מרמז על עתיד כלכלי לא ברור שהבנק לא יכול להסתמך עליו.

הממשלה נרתמת ופועלת בכל מיני חזיתות על מנת להעניק סיוע לעסקים קטנים. זאת כיוון שחשיבותם של עסקים אלו גדולה – הם מזרימים דם למשק, מייצרים מקומות עבודה חדשים, בונים תחרות על ליבו של הצרכן שמרוויח מגוון מוצרים ושירותים וגם הוזלה בעלויות ומבצעים, ועוד.

הקרן לעידוד עסקים קטנים

אחת הפעולות המשמעותיות ביותר שעושה הממשלה היא כמובן הפעלת הנושא של קרן הלוואות לעסקים קטנים. מדובר על סכום הלוואה של עד שמונה מיליון ₪, אותו יכול בעל עסק לבקש מאחד מארבעת הבנקים שזכו במכרז להעניק הלוואות אלה. ייחודיות הקרן היא בכך שהמדינה ערבה לנתח גבוה מהסכום אותו יקבל בעל העסק הלווה, כך שהוא אינו ידרש להעמיד בטחונות רבים.

נוחות היא שם המשחק

רוצים לדעת אילו גופים עובדים עם הבנקים ודרכם ניתן להגיש בקשה לאותה קרן לעידוד עסקים קטנים? מעוניינים בגישה נוחה ופשוטה להגשת בקשה להלוואה עבור העסק? יש לכם כתובת אחת מצוינת – פורטל רק תבקש. אם לא שמעתם זה הזמן הנכון שתעשו היכרות עם הפורטל המקצועי ביותר והכי יעיל במציאת מסלולי ההלוואה לעסקים קטנים ובינוניים הניתנים על ידי הבנקים המובילים בארץ. רק תבקש הוא המקום לחפש בקלות, בחינם וללא כל התחייבות.

הדרך הקלה ביותר לכסף

איך זה עובד? אתם משאירים את הפרטים שלכם בפורטל רק תבקש. תוכלו להוסיף את שמכם המלא, את מספר הטלפון ואת סוג ההלוואה העסקית שאתם מחפשים כולל סכום מבוקש. צוות רק תבקש מעבד את הבקשה, פונה לכל הגופים המובילים שעובדים עם הבנקים, ותוך זמן קצר אתם מקבלים הצעות אטרקטיביות ביותר. תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבדוק איזה גוף נתן לכם את הפניה המשתלמת ביותר.