קרנות מימון לעסקים קטנים


advice11

מפעלים גדולים וחברות הענק הנחשבות במדינת ישראל מעסיקות כארבעים אחוזים מכוח העבודה. את כל השאר מעסיקים חברות בינוניות ומטה, המונות מספר מצומצם של עובדים. עם זאת, רוב החברות בללו מצויות תדיר במצב בעייתי וזקוקות לקבלת מימון עסקי על מנת שתוכלנה לעמוד במחויבויות שלהן כלפי הספקים וכלפי המועסקים אצלן.

מקורות מימון לעסקים קטנים

מימון לעסקים קטנים, הוא הלוואה של כספים המאפשרת לעסק לשלם לספקים מצד אחד ולעובדים מצד שני. העובדים הללו הם הספקים החשובים ביותר ובלעדיהם אין לחברה או למפעל כל שהוא זכות קיום. חוסר היכולת של חברה מסוימת לעמוד בהתחייבויות איננו קשור תמיד לרווחיות, אלא לפער שבין היכולת שלה לממש החוייבויות של לקוחות באותה המהירות שהספקים צריכים לקבל את כספם.

קרנות מימון לעסקים קטנים – קרנות לפיתוח העסק

מימון עסקים קטנים איננו נדרש אך ורק על מנת לפתור בעיה מקומית של מזומנים. לעיתים מזומנות גיוס מימון לעסקים נדרש כאשר העסק מגיע לפרשת דרכים – להתרחב ולהגביר את הפעילות או להמשיך ולדשדש במקום. התרחבות פירושה הגדלת הפעילות והגדלת הרווחים, ואולם לפני שהיא מגיעה, יש לבצע השקעה כספית: רכישת רכבים נוספים, שכירת שירותיהם של עובדים חדשים, שכירה או רכישה של מחסנים גדולים יותר וכיוצא באלה השקעות.

למרות הסיכויים הטובים להצליח, מימון לעסקים קטנים נדרש, כיוון שהם לא תמיד צוברים די הון עצמי על מנת להשתדרג. כאן בדיוק המקום שבו הם עשויים לבקש עזרתם של מוסדות כלכליים, מוסדות בנקאיים או, לחילופין, שותפים פוטנציאליים. פורטל רק תבקש מביא לידיעת הגולשים רשימה ארוכה של גופים ואנשים פרטיים היכולים לסייע לעסק לזנק קדימה.

פתרונות מימון לעסקים קטנים – תנאי ההלוואה וההחזר

תנאי ההלוואה וההחזר של גופים המעניקים זאת, כגון חברת מימון לעסקים או קרנות מימון לעסקים קטנים, משתנים בהתאם לגובה הסכום הנדרש, אורך תקופת הפריסה של ההלוואה, כמות הבטחונות תמורת הסיוע וכן הערכת הסיכונים במתן מימון עסקי לאדם או לעסק. פורטל רק תבקש מסייע לכם הגולשים להשיג הלוואות בתנאים הנוחים ביותר בפריסה לזמן הארך ביותר.

הפורטל כולל רשימה ארוכה של גופים ומוסדות שונים שניתן לפנות אליהם בבקשה לקבלת סיוע. ניתן ליצור קשר עם גופים הנראים לכם מתאימים ולנסות להתאים לעצמכם הלוואה התואמת אל היכולות מצד אחד והצרכים מצד שני.

ההסתייעות בפורטל רק תבקש יכולה לחסוך לכם זמן רב, שאילולי הפורטל היה מוקדש לחיפושים אחרי חברות מימון לעסקים, וכסף רב כתוצאה מהאפשרות לבצע השוואה אמיתית של מחירים ולסגור עסקה במהירות. השאירו עוד היום פרטיכם בטופס המצורף, ובתוך זמן קצר תקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים.

 לקריאה נוספת:

אפשרויות מימון לעסקים מהמגזר החרדי