קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר עד 100,000 ₪


money 18

בעל עסק קטן מוצא עצמו פעמים רבות עומד בפני שוקת שבורה. המצב הכלכלי במשק לא מאיר פנים, ההכנסות אינן מצליחות לכסות על ההוצאות, ואין מה לדבר על הרחבת העסק ופעולות שיווקיות ואסטרטגיות שונות ומגוונות.

כשהוא הולך לבנק לבקש הלוואה, הסירוב מגיע די מהר כשהוא מתבשר שללא ערבויות מספיקות לא יוכל לקבל את ההלוואה הרצויה, ודאי לא בתנאים נוחים. הממשלה החליטה לטפל בנושא ולתת יד לבעלי העסקים הקטנים. היא עושה זאת באמצעות קרנות סיוע שונות בערבותה, בתנאי החזר טובים, כשאחת אטרקטיבית מאוד.

קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר עד 100,000 ₪

אם מחזור מכירותיו השנתיות של העסק אינו עולה על שלושה מיליון שקלים, יכול בעליו להגיש בקשה דרך קרן זו. הזכאות עומדת בתנאים בנוסף למחזור המכירות שהוזכר, לרבות חשבון בנק שאין עליו הגבלה או עיקול, העסק אינו לקראת תהליך פירוק או כינוס נכסים, ועוד מספר תנאים.

עצמאי שהקרן מתאימה לו עשוי להנות מהלוואה בתנאים נוחים, כגון תקופת גרייס התחלתית, ריבית נמוכה ופריסת תשלומים טובה. חושב שאתה זכאי? למה אתה מחכה? פנה עכשיו אלינו, פורטל רק תבקש, ואנו נדאג לבדוק בהקדם איזה מסלול הלוואה הכי משתלם לך.

סיוע במימון לכל המטרות במהירות הכי גבוהה!

רק תבקש הינו פורטל ששירותיו חסרי תקדים, ממש היפוך היוצרות בכל הקשור לאיתור מקורות אשראי לעסקים וסיוע כלכלי לפרטיים. הפורטל מומחה בקישור גולשיו המבקשים למצוא הלוואה, או הצעות למסלולים אטרקטיביים שמוצעים ע”י מוסדות המימון הידועים בישראל.

אנחנו כעת פונים אליך, בין אם אתה בעל עסק קטן או בינוני, יזם המעוניין להקים עסק, לקוח פרטי וכיוצא בזה. כל ההצעות המשתלמות ביותר שמוצעות ע”י הבנקים וחברות מימון מכל הסוגים מגיעות אלינו, ויש לנו האפשרות לשדך אותך עימם. אז מלא ללא היסוס, התחייבות או עלות את טופס הבקשה להלוואה באתר.