קרן הלוואות סולם


ma_55209_SulamLogoPlain

קיימות עשרות יוזמות אשר נועדו לסייע למגזר הערבי הישראלי, לסייע לכפרים ולקדם תהליכים בין יהודים לערבים בישראל. אחת מיוזמות אלו הנה קרן סולם, אשר דוגלת בקידום עסקים ויצירת הזדמנויות עסקיות בין ערבים ויהודים, תוך כדי מתן תמיכה פיננסית לעסקים צעירים במגזר הערבי.

הקרן הוקמה על ידי המרכז היהודי הערבי לפיתוח כלכלי, בשיתוף עם פדרציות יהודיות ותורמים מקהילות בניו יורק, והיא מלווה על ידי בנק הפועלים.

קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי– כיצד ניתן להגיש בקשה?

מה בעצם מציעה קרן סולם? כאמור, הקרן פונה למגזר הערבי-ישראלי ומציעה מימון להקמת עסק. בניגוד להלוואות הניתנות על ידי גורמים בנקאיים, כאן מדובר בסיוע פיננסי ללא ערבויות וללא ריבית, בערבות הקרן והבנק המלווה.

אם הנך מעוניין לקבל מידע נוסף על הלוואה זו וכן על מימון לעסק מטעם גורמים נוספים – זה הזמן לפנות לצוות המומחים של פורטל רק תבקש. אנחנו כאן בכדי לסייע לך לקבל הלוואה נוחה וגמישה, המתאימה במיוחד לעסק שלך.

לפרטים נוספים– צור קשר

מה מחכה לך כאן, בפורטל רק תבקש? בראש ובראשונה, כל המידע החשוב בתחום – למי ניתן לפנות, אילו גורמים מסייעים לעסקים, מהם המסלולים המצויים לחברות בבנקים, ועוד. שנית, אנחנו פה בכדי לערוך את מסע החיפושים והבירורים עבורך.

שלח את פנייתך או צור עמנו קשר באופן טלפוני, ומפה תן לנו לבצע את החיפוש. אנו נאתר עבורך מספר הצעות למימון העסק, ונפנה אותן אליך בהקדם האפשרי.