קרן הזנק של המדען הראשי


advice11

מקורות האנרגיה בעולם הולכים ומדלדלים, זה לא סוד. עוד יותר ידועה היא העובדה כי מדינת ישראל לא בורכה במקורות אנרגיה חיוניים כגון נפט ופחם. אך אם ישנו דבר שישראל כן בורכה בו, ובכמויות גדולות, הם מוחות טובים של אנשים, אשר הפכו אותה למדינת סטארט-אפ מובילה.

משרד התמ”ת מטעם ממשלת ישראל מעוניין לנצל את העובדה הזו ולעודד חברות הזנק הפועלות בתחום הטכנולוגיה והאנרגיה, לחשוב על דרכים ופתרונות לחסכון באנרגיה, ליצירת אנרגיה חלופית וכל דבר שיפעל לטובת המדינה ותושביה בתחום חשוב זה.

קרן הזנק של המדען הראשי – סיוע ותמיכה לחברות

לא כל חברת סטארטאפ יכולה להשתתף בתוכנית, לקבל את הסיוע ממשרד התמ”ת ולקבל מענקי מו”פ ומדען ראשי. יש לעמוד בקריטריונים שנקבעו לתוכנית ולהוכיח כי בידי החברה רעיון לפיתוח טכנולוגי רלוונטי שמהווה פריצת דרך בתחום של התייעלות אנרגטית.

חברת הזנק שנמצאה זכאית תהנה מתמיכה כלכלית גבוהה מתוך סך תקציב החברה שיועד לפיתוח הרעיון הטכנולוגי, ולהבאתו לכדי מימוש. קרן זו ורבות אחרות מסייעות לעסקים וחברות בגיוס כספים למגוון מטרות, בין אם בערבות המדינה, מטעם הסוכנות היהודית ועוד.

הקרן לפיתוח ועיצוב, מענקי מו”פ ומדען ראשי וקרנות נוספות – אנחנו כאן לסייע לך!

אנחנו כאן בשבילך עם כל הידע והניסיון של צוות הפורטל המוביל בישראל בהלוואות ותמיכה כלכלית לכל מטרה. רק תבקש מומחה באיתור מסלולי מימון אטרקטיביים ומקשר בין גולשים מכל הקשת הרחבה, פרטיים ועסקיים, לבין גופי הסיוע הכלכלי הגדולים וידועים במדינה.

גם לך מגיע לדעת את כל המידע ולהיות חשוף למגוון המסלולים הנוחים והרלוונטיים לבקשה הספציפית שלך. לכן אתה מוזמן למלא את טופס פרטי הבקשה באתר. המילוי אינו כרוך בתשלום או בהתחייבות מצידך, ועוזר לנו לאתר עבורך את ההצעות המשתלמות ולהפנותם אליך בהקדם.