מימון סחר חוץ – בינלאומי


money 19

עסקים המבוססים על סחר בינלאומי זקוקים לשיטת מימון שונה מאשר עסקים מקומיים, וזאת בעיקר מאופיים השונה. קיימות שיטות שונות למימון סחר בינלאומי, אשר רובן מבוססות על מימון בנקאי או חוץ בנקאי, או אפילו הלוואה מטעם המדינה.

קראו עוד על הקרן לעידוד השיווק בחו”ל

המטרה העיקרית של מימון סחר חוץ היא להעניק לחברה מרחב נשימה בכל הנוגע להוצאות, ולאפשר מסגרת אשראי גמישה בכדי לנהל עסק בצורה תקינה ורווחית.

מדוע בעצם עסקים בינ”ל זקוקים למימון?

מעבר להוצאות הגדולות של הקמת עסק והשקעה בתשתיות ובסיס חזק ויציב לחברה, עסקים בינלאומיים כרוכים בהוצאות רבות נוספות – תשלומי מס בינלאומיים, הובלות ציוד בתעופה ושיט, שכירת מכולות לציוד, תקשורת עם ספקים בכל העולם, פרסום ושיווק בינ”ל ועוד.

בירור ראשוני ואיסוף מידע אודות מימון סחר חוץ ואודות מענקי ממשלה – סחר חוץ

בשלב הראשון של גיוס המשאבים הכספיים, חשוב להצטייד בכמה שיותר מידע והצעות מגורמי מימון שונים – בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות, הלוואות בערבות הממשלה, מענקי ממשלה מיוחדים ועוד.

בדיוק לשם כך נוצר פורטל רק תבקש – בכדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ אודות הלוואות לכל מטרה, ובתוכן הלוואות לפרטיים, לעסקים, ליבואנים ויצואנים, ולכל מי שזקוק למימון בתנאים נוחים ומותאמים לצרכים שלהם.

אנחנו כאן בשבילך – רק תבקש

כיצד השירות פועל? אנחנו כאן בכדי לקשר בינך לבין הגורם המלווה – בנקים, חברות, עמותות וארגונים. במאגר שלנו קיימים עשרים מסלוליים ייחודים לכל סוגי ההלוואה השונים.

הנך מוזמן לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הרלוונטי אודות סוג המימון לו אתה זקוק, בין אם מדובר בעסק עצמאי, סחר בינלאומי או הלוואה לכל מטרה אחרת. אנו ממתינים לך במרחק שיחת טלפון או פנייה באמצעות האתר – צור עמנו קשר ואנו נאתר עבורך מספר הצעות למימון מגורמים מקצועיים ואמינים.