הקרן לעולה העצמאי


debt4

לרוב זה לא דבר פשוט וקל להיות עולה חדש. יש להתמודד עם אתגרים רבים, ביניהם פערי תרבות, מנהגים, שפה ועוד. עולה אשר מגיע ללא ידע קודם וגם ללא אמצעים, עלול למצוא עצמו מתקשה להתפרנס בכבוד.

מי מבינם המעוניין להיות עצמאי ולהקים עסק, עלול להיתקל בסירוב ובקשיים בקבלת סיוע כלכלי, בשל חוסר יכולת להעמיד בטחונות וערבויות. כחלק מרצון הממשלה לשלב את העולים החדשים בצורה חלקה בישראל וקיום חיים נאותים וחופשיים, המשרד לקליטת עלייה מנהל קרן סיוע ליזמים ובעלי עסקים השייכים לקטגוריית העולים החדשים.

הכר את הקרן לעולה העצמאי שכוללת תהליך אישור ותנאים

כמובן שלא כל אחד זכאי לסיוע, והתהליך מנוהל בידי גוף מט”י, המרכז לטיפוח יזמות, אליו יש לפנות תחילה. יועץ מטעמו בודק את העסק, את הכדאיות הכלכלית שלו והרלוונטיות שלו לשוק, ועסק שנמצא מתאים נבנית עבורו תוכנית עסקית, מתווה לעסק שמהווה את נקודת הפתיחה.

בסופו של תהליך לא פשוט, עולה חדש אשר בקשתו עברה את כל השלבים ונמצא כי הוא עומד בקריטריונים, יהיה זכאי לקבל הלוואה בתנאים נוחים שתעזור לו להקים או להרחיב את העסק. מה דעתך לקבל שירות מקצועי שיעזור לך למצוא בקלות את מסלול המימון המשתלם ביותר לעסק שלך?

הלוואות מידיות למגוון מטרות באתר הפיננסי מספר 1

פורטל רק תבקש, זה המקום שאתה מחפש כשאתה צריך הלוואה עכשיו ומיד ולא יודע לאן לפנות. אלפי גולשים נעזרים במידע ובשירותי הפורטל וזוכים מדי יום לקבל הצעות ממגוון גופים ומוסדות ידועים במדינה, עבור הלוואות לכל מטרה בתנאים חסרי תקדים.

קשרים אדוקים עם גורמים משפיעים, צוות מסור, מנוסה ומקצוען ורצון לסייע לכמה שיותר אנשים, אלו המפתחות להצלחה שהופכים את פורטל רק תבקש ללהיט החם בתחום. מלא עכשיו פרטי בקשתך להלוואה בטופס המצורף באתר בחינם וללא התחייבות, וגם לך אנו נסייע בהקדם.