גיוס אשראי מקרנות


money 11

בישראל פועלות קרנות שונות, חלקן פרטיות וחלקן מטעם המדינה, אשר מכוונות לסיוע כלכלי לעסקים. רשויות המדינה מכירות בחשיבות הגדולה שיש לעידוד פיתוח עסקי, הקמה והצלחה של עסקים קטנים ובינוניים בעיקר, ועם זאת את הקושי של חלקם הגדול בגיוס כספים לטובת הנושא. עסק לא מסוגל להתקיים ללא רווחה כלכלית, שברוב המקרים אינה מגיעה מההכנסות שמואפלות ע”י ההוצאות הרבות.

גיוס אשראי מקרנות עשויה להציל בעלי עסקים

נוצר מצב אבסורדי: עסק קטן רוצה להצליח, להתקדם, לגדול ולהתבסס כלכלית, ובשביל זה הוא זקוק למזומנים ולהלוואות. כשהוא מגיע לבנק אין לו את הביטחונות המספיקים להציג על מנת שזה יעניק לו את הסיוע הכלכלי הדרוש. כך יוצא שהוא לא מקבל את הכסף ולא יכול לבצע את הפעולות העסקיות שדרושות לו להצלחה, אינו מסוגל להתפתח, ורוב העסקים הקטנים והבינוניים בסופו של דבר לא שורדים.

זאת המדינה רוצה למנוע ולכן היא מפעילה קרנות סיוע, כשבראשם הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. גיוס אשראי מקרנות שונות ע”י בעלי עסקים, שכמובן עומדים בקריטריונים שנקבעו מראש לטובת הנושא, משמעותו קבלת הטבה בתנאי ההלוואה, כך שהיא נפרסת לתקופה ארוכה של תשלומים נמוכים באופן יחסי, והקלה בתשלומי הריבית. הדבר מהווה חבל הצלה לבעלי עסקים רבים, וליזמים צעירים ושאפתניים.

קבלו עזרה וליווי מקצועי עד לנחיתת הכסף בחשבונכם

איזה בנק מעניק קרן לעסקים קטנים? מהיכן מקבלים הלוואה בערבות מדינה ובאילו תנאים? אלו לא נושאים שאתם צריכים להתעסק איתם בעצמכם, כיוון שהכי פשוט לקבל את הסיוע המהימן של מומחי הפיננסים בפורטל רק תבקש. אם אתם רוצים להיות מוכווני מטרה תוך חיסכון גדול של זמן, לפורטל רק תבקש יש את הכלים לעזור לכם רבות.

אנחנו מאמינים כי לבעלי עסקים מגיע להנות ממסלולי הלוואה אטרקטיביים שמותאמים לאופי העסק וליכולות הפיננסיות של כל אחד. פיתחנו מנגנון יעיל שבו תפקידכם היחיד הוא למלא את פרטי הבקשה שלכם להלוואה בפורטל ולשלוח אלינו בחינם וללא כל התחייבות. אנחנו כבר דואגים להעביר אותה לכל הגופים הגדולים במשק שמעניקים קרנות הלוואה משתלמות לעסקים, ובזמן קצר יפנו אליכם במקום שאתם תבזבזו זמן על להגיע לכל מוסד בנפרד.