מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי


לוג של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד משני הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים במדינה (לצד בנק הפועלים) ומחזיק בכמעט שליש מתיק האשראי של הציבור. כיום, הבנק מעסיק אלפי לקוחות ברחבי הארץ, מחזיק שלוחות בחו”ל ועוסק במתן של שירותים פיננסיים בענפים רבים, כמו פיקדונות, שוק ההון, מטבע חוץ, ייעוץ פנסיוני, משכנתאות, בנקאות עסקית ועוד.

סניפי בנק לאומי הרבים פרוסים ברחבי הארץ והבנק זוכה לפרסים רבים על שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללי של הלקוחות. בנוסף, לאומי שם לו למטרה להיות בחזית הקדמה הטכנולוגית ולהציע ללקוחות שלו שירותים מתקדמים רבים באינטרנט ובסלולר.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק לאומי?

יתרון הגודל של בנק לאומי מאפשר לו להציע מסלולים אטרקטיביים במיוחד ללקוחות ספציפיים, אך האפשרויות של הלווים תלויות כמובן במאפיינים האישיים שלהם. לקוחות בעלי הכנסה קבועה והיסטוריית אשראי תקינה יוכלו לנהל משא ומתן מול הבנק בצורה יעילה יותר ולהשיג תנאים משתלמים של אשראי למימון פעילותם העסקית.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

אפיק הלוואה עסקית עם גמישות בתנאי הפירעון – אופציה זו מתאימה ביותר ללווים עסקיים שמעוניינים להתאים את החזרי ההלוואה למחזור המכירות וההכנסות העתידיות שלהם. התנאים הסופיים של האשראי ועלויות הריבית יהיו תלויים בהכנסות של העסק ותזרים המזומנים בתקופה האחרונה.

באופן כללי, סכום האשראי המוצע על ידי לאומי במסלול זה עומד על 20 אלף ₪ עד 750 אלף ₪, כאשר תקופת ההלוואה היא לשנה אחת בלבד. במהלך שנה זו, הלווה העסקי יכול לפרוע בכל חודש חלק מהאשראי או את ההלוואה כולה ללא שום עמלות או קנסות יציאה. מצד שני, יש באפשרותו לחכות גם עד לסיום התקופה ולבצע את התשלום כולו בבת אחת. הריבית של ההלוואה היא משתנה בהתאם לריבית הפריים במשק.

אפיק הלוואה עסקית בקליק – לווים עסקיים אשר זקוקים לאשראי באופן מיידי, יכולים להסתייע באפיק הלוואה בקליק שמוצע על ידי בנק לאומי בסכום של עד מאתיים אלף ₪. היתרון הגדול של מסלול זה הוא כי ניתן להגיש את בקשת האשראי במגוון ערוצים וללא צורך להגיע פיזית אל הבנק – אפשר להשתמש באתר האינטרנט, המוקד הטלפוני וגם האפליקציה הסלולרית.

תקופת הפירעון המקסימאלית עבור הלוואה בקליק היא חמש שנים, כאשר הריבית והמאפיינים האחרים של ההלוואה נקבעים בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הספציפי.

אפיק הלוואה עסקית באמצעות קרן קורת – הלוואה זו הינה פרי של שיתוף פעולה של בנק לאומי יחד עם קרן קורת והיא מיועדת עבור עסקים קטנים ובינוניים בדרום הארץ, בין היתר בשדרות ובעוטף עזה. מטרתה של תכנית סיוע זו היא פיתוח הנגב ותמיכה בעסקים קיימים וחדשים שפועלים בפריפריה.

סכום האשראי שניתן לקבל במסגרת ההלוואה עומד על בין 30 ל-60 אלף ₪ ואילו הריבית מחושבת לפי פריים פלוס 1.5% – תנאים די אטרקטיביים יחסית לאפשרויות האחרות בשוק. זמן הפירעון המקסימאלי הוא שלוש שנים והתנאים האחרים מסוכמים במסגרת המשא ומתן מול הבנק. לווים עסקיים שמעוניינים לברר על זכאות לקבלת הלוואה זו, יכולים לברר על כך בטלפון 1-700-509010 ובסניפי לאומי בדרום הארץ.

רוצה לקחת הלוואה? כדאי קודם לקרוא את המאמרים הבאים

הלוואה לשיפור תזרים מזומנים בעסק

יעוץ פיננסי לעסקים במתן הלוואה

מטרתנו באתר רק תבקש הלוואות לעסקים היא לספק אינפורמציה רלוונטית בנוגע להתפתחויות האחרונות בענף האשראי העסקי ולקשר בין לווים פוטנציאליים לגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שונים. מכיוון שהלוואות עסקיות כרוכות בהתחייבויות כספיות משמעותיות מצד הלווים, חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע ולמצוא את ההצעות האטרקטיביות ביותר בשוק.

אם אתה מתכוון ליטול אשראי עסקי בקרוב ומתלבט לגבי האפיק המשתלם עבורך, אנו יכולים להפנות אותך למומחים בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. מלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.