מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים


לוגו של בנק ירושלים

בנק ירושלים הוא בין הבנקים הקטנים יותר במערכת הפיננסית מבחינת מספר הלקוחות ותיק האשראי שבידיו. אולם דווקא מאפיין זה מאפשר לו לצמצם את העלויות התפעוליות לעומת הבנקים הגדולים יותר ולהציע ללקוחות עמלות נמוכות, ריביות משתלמות ומסלולים גמישים ומשתלמים יותר של משכנתא. אמנם כמות הסניפים של הבנק אינה מגיעה לכמות של הבנקים הגדולים יותר, אך רוב הפעולות הדרושות ניתנות לביצוע בטלפון, אינטרנט וערוצים נוספים.

בנק ירושלים נמצא בתהליך של התפתחות הדרגתית ומעוניין להרחיב את הפעילות שלו בשנים הקרובות לתחומים נוספים, כמו ביטוח, חיתום והשקעות בשוק ההון. כמו כן, לקוחות של בנקים אחרים יכולים לנצל את אופציות האשראי האטרקטיביות של הבנק וליטול הלוואות חוץ בנקאיות בלי צורך לפתוח חשבון עו”ש נוסף.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק ירושלים?

תחומי הפעילות של בנק ירושלים כיום כוללים ענפים פיננסיים רבים וביניהם פיקדונות, משכנתאות, בנקאות עסקית, ייעוץ פנסיוני, שירותי מטבע חוץ ועוד. נסקור כמה מן האפיקים הפופולאריים של אשראי עבור לקוחות עסקיים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

הלוואה לכל מטרה – אופציה זו מתאימה למחזיקי חשבון בבנק ירושלים וגם ללקוחות של כל הבנקים האחרים, המעוניינים לקחת אשראי בתנאים משתלמים יותר. סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל הוא שישים אלף ₪ ואילו גובה הריבית והאישור הסופי מתקבלים על ידי הבנק לאחר בחינת ההכנסות של הלווה הפוטנציאלי, היסטוריית האשראי ומטרת ההלוואה.

יש לציין כי גובה ההלוואה אמנם יכול להיחשב כנמוך מידי עבור העסקים הבינוניים והגדולים יותר, אך עצמאיים ובעלי עסקים זעירים בהחלט יכולים להיעזר באפשרות זו. לצורך הגשת הבקשה, ניתן לפנות לכל סניף של בנק ירושלים או למלא טופס פנייה באתר האינטרנט של הבנק.

הלוואה עסקית כנגד פיקדון – אפיק זה אקטואלי עבור לקוחות בנק ירושלים שמחזיקים פיקדון לטווח ארוך או תכנית חיסכון ואינם מעוניינים להפסיק אותם. הבנק למעשה מאפשר להשתמש בכספי הפיקדון כביטחונות כנגד ההלוואה ולקבל אשראי צרכני או עסקי לתקופה של עד חמש שנים. גובה ההלוואה במקרה זה הוא תלוי בסכום הפיקדון ואילו הריבית היא נמוכה יחסית בגלל הימצאות הביטחונות בידי הבנק.

קיימות שתי אפשרויות שונות לפירעון ההדרגתי של האשראי במסלול, כאשר האופציה הראשונה היא החזר ריבית וקרן מידי חודש והאופציה השנייה היא בגדר הלוואת בלון – הקרן והריבית של האשראי מוחזרים יחדיו בסוף התקופה.

הלוואה עסקית לרכב חדש – בעלי עסקים רבים זקוקים לעתים קרובות לכלי תחבורה זמינים או כל ציוד אחר, בין אם זה בשבילם, עבור העובדים שלהם, לשם הובלת סחורה ועוד. בנק ירושלים מציע ללווים אפשרות לקבל אשראי לתקופה של עד שש שנים ולממן עד 75% משווי הרכב הדרוש.

יש לציין כי אופי ההלוואה הוא גמיש במיוחד והלקוח יכול לשנות את חלוקתם של סכומי ההחזר לפי העדפותיו האישיות. בנוסף, קיימת אפשרות לפרוע את האשראי בצורה מוקדמת ללא קנס יציאה ולעשות שימוש בחלק הלוואה שהתפנה כדי לרכוש רכב אחר.

הלוואה עסקית לרכב משומש – בניגוד לאפיק של מימון רכב חדש, סכום ההלוואה המקסימאלי במקרה זה עומד על שישים אחוז בלבד משווי הרכב ואילו תקופת ההחזר לא תהיה ארוכה מחמש שנים. הריבית באפיק הלוואה זה נחשבת משתלמת למדי וזאת מכיוון שהסיכונים לבנק קטנים יותר – הרכב עצמו משמש כביטחונות.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לקשר בין לקוחות עסקיים אשר מעוניינים ליטול הלוואה למימון הון חוזר, השקעות או פיתוח עסקי, לבין גופים פיננסיים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים את המסלולים האטרקטיביים ביותר מבחינת העלויות והתנאים האחרים. מכיוון שישנה בעייתיות מסוימת לקבל אשראי עסקי בשנים האחרונות, חשוב להכיר את האפיקים הנגישים והמשתלמים ביותר בענף.

מסלולי הלוואות  לעסקים – מידע חשוב נוסף!

הלוואות לעסקים במשבר
הלוואה לעסק ותיק

במידה ואתה מעוניין ליטול הלוואה עסקית בזמן הקרוב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנותך ליועצים בתחום ללא כל עלות או התחייבות. הנך מוזמן למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ומבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.