מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מסד


לוגו של בנק מסד

בנק מסד הוקם בשנת 1929, כאשר המטרה העיקרית בכך הייתה הקמת גוף פיננסי שיאפשר קבלת הלוואות משתלמות לאוכלוסיית המורים. במהלך השנים, עבר בנק מסד מספר תהפוכות וחילופי שליטה, עד שנרכש על ידי הבינלאומי בשנת 2008. כיום, נכלל מסד בתוך קבוצת הבינלאומי שמהווה את אחת מחמשת הקבוצות הבנקאיות הגדולות במשק וכוללת גם את בנק פועלי אגודת ישראל, הבינלאומי, אוצר החייל ויו-בנק.
בשנים האחרונות, בנק מסד עושה מאמצים לבצע שינויים ארגוניים ולהרחיב את בסיס הלקוחות של הבנק. אם בעבר הפעילות העיקרית נעשתה מול המורים ועובדי משרד החינוך, הרי שכיום פונה הבנק לכלל הציבור ומעניק שירותים בענפי הפיקדונות, שוק ההון, משכנתאות, אשראי, ייעוץ השקעות ועוד. יחד עם זאת, מסד לא שוכח את הגרעין המרכזי של לקוחותיו וממשיך להעניק חבילות משתלמות והטבות לציבור המורים.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק מסד?

לקוחות עסקיים אשר מעוניינים לקבל הלוואה לצורך מימון הון חוזר, השקעה בעסק קיים, הקמת חברה חדשה ועוד, יכולים לגשת לאחד הסניפים של בנק מסד ולקבל מגוון הצעות משתלמות לנטילת אשראי. לצורך קבלת ההלוואה, מחלקת האשראי בודקת כמובן את יכולת ההחזר של הלקוח, ההכנסות שלו בשנים האחרונות, היסטוריית האשראי ורמת הביטחונות שברשותו. העלות של ההלוואה ותנאי ההחזר נקבעים לבסוף לפי דירוג האשראי של הלווה והעדפותיו האישיות.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מסד

בכתבה זאת נסקור מסלולים לקבלת אשראי עסקי בבנק מסד. אולם, כפי שכבר נאמר, אופציות מגוונות הרבה יותר זמינות בבנק – ניתן לברר עליהן באמצעות פגישה בסניף או התייעצות עם אנשי מקצוע אחרים.

אפיק אשראי עסקי באישור מיידי – מסלול הלוואה זה מיועד לכל מטרה שבה בוחר הלווה הפוטנציאלי והאישור שלה תלוי כמובן, כמו גם סוגי הלוואות אחרים, ביכולת הכלכלית של הלקוח, היסטוריית האשראי שלו וגובה האשראי המבוקש. ניתן להגיש בקשה להלוואה זו באמצעות ערוצים רבים מעבר להגעה פיזית לבנק, וזאת על ידי כניסה לאתר האינטרנט של מסד, שיחה עם נציג טלפוני במוקד *2448 וגם מתוך אפליקציית הסלולר.

הסכום המקסימאלי שניתן לקבל במסגרת אפיק הלוואה זה עומד על 120 אלף ₪ ואילו הריבית על האשראי עבור לקוחות שמטופלים במחלקת בנקאות פרטית, היא פריים פלוס 0.5%. בין היתרונות של המסלול ניתן לכלול גם את אי הצורך בערבים, ביטחונות או עמלות מכל סוג שהוא.

• אפיק אשראי עסקי למימון רכב – בנק מסד עובד בשיתוף עם חברות רכב גדולות ומוכרות כמו קרסו, קל אוטו, אלדן ואוויס ומציע מגוון מסלולים משתלמים לרכישת רכב חדש או יד שנייה. יש לציין כי לקוחות מסד, הנמנים על ציבור המורים, יכולים לקבל הצעות משתלמות יותר מכלל הציבור וליהנות למשל מפריסת תשלומים ללא ריבית, חבילות ביטוח בחינם ועוד.

מימון רכב חדש לכלל הלקוחות אפשרי עד סכום של 150 אלף ₪ למחזיקי חשבון מעבירי משכורת, כאשר פריסת ההחזרים הארוכה ביותר יכולה להתבצע במשך חמש שנים.

הגש כבר היום בקשה במסלולי ההלוואות לעסקים בבנקים!

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים שמעוניינים ליטול אשראי כדי לממן את פעילות העסק הקיים או החדש שלהם, לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים מסלולי הלוואות משתלמים במיוחד. חשוב לזכור כי בדיקה מעמיקה של שוק האשראי והתייעצות עם מומחים, טרם קבלת ההחלטה, יכולה להביא לחיסכון משמעותי ללווים בהמשך הדרך!

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית בזמן הקרוב, אנו באתר רק תבקש הלוואות לעסקים יכולים לסייע לך ולהפנות אותך ליועצים בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.