מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה


הלוואות בנק יהב

בנק יהב הוא אחד מהגופים הבנקאיים הקטנים יותר בישראל מבחינת תיק האשראי שבידיו, אך בו בזמן, חמישים אחוז ממניותיו נמצאות בידי בנק מזרחי טפחות. הדבר מאפשר לו לגלות גמישות ויצירתיות כלפי הלקוחות מצד אחד וליהנות מתמיכה פיננסית של גוף גדול מצד שני. רק לפני שנים, הפעילות העיקרית של בנק יהב התבצעה מול אוכלוסיית עובדי המדינה, אך כיום הוא פונה אל כלל הציבור הישראלי.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק יהב?

בנק יהב אינו עושה הפרדה ברורה בין מסלולי אשראי צרכני עבור לקוחות רגילים לבין מסלולים שמתאימים יותר לאנשים שמחזיקים חשבונות עסקיים בבנק. במקום זאת, הגישה הקובעת אל כל לקוח היא בעיקר לפי קריטריונים שנוגעים לרמת ההכנסה שלו בשנים האחרונות, הביטחונות שקיימים ברשותו, היסטוריית האשראי והסכום המבוקש של ההלוואה.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה

אפיק הלוואה עסקית לכל מטרה – מבחינת התנאים של האשראי, מדובר במסלול הגמיש ביותר שמוצע על ידי הבנקים ללקוחות השונים. תקופת ההחזר יכולה להתבצע במשך תקופה ארוכה במיוחד של 12 שנים, כאשר הדבר כרוך כמובן באישור של מחלקת האשראי בבנק. בנוסף לכך, הלווה יכול לבקש תקופת גרייס שנמשכת עד שנה ובמהלך חודשים אלו לשלם את הריבית על ההלוואה בלבד.

הגשת הבקשה לאשראי יכולה להיעשות במגוון ערוצים שונים, כמו אתר האינטרנט של הבנק, אפליקציה בסלולר, שיחה טלפונית עם נציג או הגעה פיזית לסניף. עלויות הריבית נקבעות על פי רמת הסיכון של הלווה וגובה הסכום המבוקש.

אפיק הלוואה לרכישת רכב – מסלול זה של הלוואה מוצע על ידי בנק יהב בשיתוף עם חברת הרכב אוויס, שמחזיקה מגוון מכוניות חדשות ויד שנייה בסניפים השונים ברחבי הארץ. כל לקוח של הבנק יכול לקבל אשראי עד 100 אחוז משווי הרכב (בכפוף לאישור הבנק) ולפרוס את החזר התשלומים עד לתקופה של חמש שנים. יש לציין כי כל זמן שההלוואה לא הוחזרה במלואה, הרכב נשאר משועבד לבנק ומשמש כביטחונות כנגד האשראי.

אפיק הלוואה ייחודי לעובדים עצמאים – אופציה זו הינה הולמת במיוחד לקוחות עסקיים, משום שמאפייני האשראי מותאמים להעדפות של הלווים ומאפשרים גמישות יתרה מבחינת תנאי ההחזר. סכום האשראי המקסימאלי במסגרת המסלול הוא מאה אלף ₪ ואילו העלויות של הריבית תלויות במשא ומתן של הבנק והיסטוריית ניהול החשבון של הלקוח הספציפי.

מחזיקי חשבונות בבנק יהב וגם לקוחות של בנקים אחרים יכולים ליצור קשר לבירורים על אפשרויות קבלת אשראי ושאלות נוספות במוקד הטלפוני *2616. כמו כן, ניתן כמובן לגשת לסניפי הבנק שפרוסים ברחבי הארץ או למלא טופס פנייה באתר האינטרנט של הבנק.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לתת את מרב האינפורמציה על המתרחש בתחום האשראי העסקי בישראל – ככל שהמידע המתקבל על ידי הקורא הוא עדכני יותר, כך הסיכוי שלו להגיע להחלטה נכונה גדל. בנוסף, מטרתנו היא לקשר בין מבקשי הלוואה פוטנציאליים לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים הלוואות משתלמות במיוחד מבחינת עלויות ומאפיינים אחרים של אשראי.

הלוואות עסקיות ממוצעות נלקחות בדרך כלל בסכומים גבוהים למדי, אשר מחייבים את הלווים לנהוג באחריות וזהירות גדולה. מצד שני, הלווים הפוטנציאליים אינם בקיאים לעיתים ברזי המשא ומתן של הבנקים, סוגי הריביות והחוזים השונים. לפיכך, אנו ממליצים לכל אדם שמבקש ליטול אשראי עסקי, להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם ההחלטה הסופית.

להרחבה בנושא הלוואות לעסקים תוכל לקרוא את המאמרים הבאים

הלוואות לעסקים במשבר

הלוואה לשיפור תזרים מזומנים בעסק

אנו באתר רק תבקש הלוואות לעסקים נוכל לקשר אותך עם אנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.