מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט


לוגו של בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוקם בשת 1935 ע”י ליאון רקאנטי, ומהווה חלק מקבוצת דיסקונט. הבנק מציע ללקוחותיו העסקיים מגוון שירותים בנקאיים מתקדמים, בכל תחומי הפעילות הפיננסית. בין היתר בנק דיסקונט מציע מגוון הלוואות לעסקים כדי לעודד צמיחה של העסק. כמו כן, במסגרת קרן דיסקונט לעסקים קטנים הבנק מציע מגוון הלוואות לתקופה של עד חמש שנים למימון ציוד לעסק, למימון פיתוח עסקי ולרכישת ציוד עבור עסקים חדשים. מעבר לכך, בנק דיסקונט מציע פתרונות מתקדמים כמו הלוואות למימון סחר חוץ, ניכיון צ’קים ומגוון מסלולי הלוואות לעסקים בינוניים וגדולים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט, לפניכם רשימה עדכנית של פתרונות האשראי והמימון של הבנק:

  • הלוואה מיידית לבעלי עסקים- הלוואה מיידית לחשבון הבנק עד לסך 100,000 ₪.
  • הלוואה לרכב פרטי- הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב פרטי לעסק עד לסכום 150,000 ₪.
  • הלוואה לרכישת רכב מסחרי- הלוואה לרכישת רכב מסחרי חדש עד לסכום 250,000 ₪.
  • הלוואה למימון רכישת משאית- הלוואה לרכישת משאית עד לסכום 500,000 ₪.
  • הלוואות לעסקים בינוניים- הלוואה מותאמת לצרכי העסק ממרכז העסקים של דיסקונט.
  • הלוואות לעסקים גדולים- מגוון הלוואות בהתאמה מדויקת לצרכי העסק ממרכז העסקים של דיסקונט.
  • הלוואות למימון סחר חוץ- מגוון מסלולי הלוואות למימון סחר חוץ ליבואנים וליצואנים.
  • קרן דיסקונט לעסקים קטנים- הלוואות ייעודיות לעסקים קטנים עד ל- 1 מיליון ₪.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק דיסקונט?

בנק דיסקונט מסייע לעסקים בכל סדר גודל, ומכל הענפים במשק הישראלי, באמצעות מגוון פתרונות אשראי ומימון, לרבות הלוואות לרכישת ציוד ורכבים, הלוואות להקמת עסקים, הלוואת מיוחדות ליצואנים וליבואנים ועוד. הבנק מאמין כי יש לעודד צמיחה במשק וכי כל עסק קטן יכול בתנאים המתאימים להפוך לעסק גדול ומשגשג, לכן הקים את קרן דיסקונט לעסקים קטנים.

תנאי ההלוואות

תנאי הלוואה מיידית לעסקים- הלוואה מהירה ישירה לחשבון הבנק של העסק, עד לסכום 100,000 ₪ ולתקופה של עד 60 חודשים, הריבית משתנה בהתאם למסלול הנבחר ועל פי החלטת הבנק ומאפייני הפעילות העסקית של הלקוח. ניתן לקבל את ההלוואה דרך סניף הבנק או אונליין.

תנאי הלוואה לרכישת רכב פרטי- הלוואה לרכישת רכב פרטי חדש עד 150,000 ₪, ולתקופה של עד 60 חודשים, בריבית פריים + 0.55% למסלול של 60 חודשים או פריים+ 0.30% למסלול של 36 חודשים. יש לפנות לסניף הבנק או למלא טופס באתר.

תנאי הלוואה לרכישת רכב מסחרי- הלוואה עד 250,000 ₪, תקופת החזר עד 60 תשלומים, בריבית משתנה לא צמודה, בכפוף לתנאי החשבון והפעילות העסקית של הלקוח. ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב מסחרי משומש, בכפוף לאישור הבנק, הריבית תקבע בהתאם לתנאי החשבון והפעילות העסקית של הלווה. יש לפנות לסניף הבנק כדי לקבל את ההלוואה.

תנאי הלוואה לרכישת משאית- הלוואה לרכישת משאית חדשה עד 400,000 ₪, תקופת החזר עד 60 תשלומים, בריבית משתנה לא צמודה, בכפוף לתנאי החשבון והפעילות העסקית של הלקוח. יש לפנות לסניף הבנק כדי לקבל את ההלוואה.

תנאי הלוואות לעסקים בינוניים או גדולים- מגוון פתרונות והלוואות בהתאמה מדויקת לצרכי העסק. יש לפנות למרכזי העסקים של דיסקונט הנמצאים בפריסה ארצית רחבה על מנת לקבל ייעוץ ולקביעת תנאי ההלוואה.

תנאי הלוואות למימון סחר חוץ- הלוואות להון חוזר לרכישת חומרי גלם ולכיסוי עלויות ייצור מקומיות. הלוואות גישור במט”ח המיועדות ליצואנים על בסיס ריבית הלייבור בתוספת מרווח הנקבע על ידי יועץ מרכז העסקים. כמו כן, בנק דיסקונט מציע ניכיון שטרות, עם או ללא זכות החזרה, על מנת לגייס אשראי נוסף. התנאים יקבעו בפגישת ייעוץ במרכז העסקים של הבנק.

הלוואות למימון סחר חוץ באתר בנק דיסקונט.

תנאי הלוואות דרך קרן דיסקונט לעסקים קטנים- הלוואות אטרקטיביות לעסקים בעלי ותק של שלוש שנים ומחזור שנתי בין 1-15 מיליון ₪. ההלוואה עד לסכום של 1 מיליון ₪ לתקופה של עד חמש שנים בריבית פריים+ 2.25%. ניתן לקבל הלוואה עד 400,000 ₪ ללא ביטחונות למעט ערבות אישית של בעל העסק. יש לפנות לאחד מסניפי הבנק כדי לקבל את ההלוואה.

קרן דיסקונט לעסקים קטנים באתר בנק דיסקונט.

מעוניין לקבל ייעוץ ומידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט? צוות המומחים של אתר רק תבקש הלוואות לעסקים עומד לשירותך. נשמח לסייע לך להגיש את הבקשה להלוואה כדי שתוכל לקבלה בקלות ובתנאים מועדפים. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.