גיוס הלוואה בערבות מדינה מבנקים


חתימה על טופס הלוואה בערבות המדינה מבנקים

מעוניינים לגייס הלוואה בערבות מדינה דרך אחד הבנקים שזכו במכרז מטעם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה? מעוניינים להקים עסק חדש או להשקיע בעסק קיים וזקוקים להלוואה נוחה? ובכן, גיוס הלוואה בערבות מדינה מבנקים מאפשר ליזמים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים לקבל את המימון הנחוץ עבורם.

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה הלוואות נוחות בשלושה מסלולים עיקריים:

  • מסלול עסקי בהקמה – הלוואה נוחה עד 500,000 ₪ ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש. זו אפשרות קוסמת ליזמים מאחר וניתן להשיג מימון זול ואטרקטיבי להקמת עסק חדש, וליהנות מפריסת תשלומים נוחה ומהלוואה בתנאים מועדפים בהשוואה לפתרונות מימון אחרים.
  • מסלול הון חוזר – עסקים פעילים רבים זקוקים מדי פעם להלוואה נוחה כאשר הם מתמודדים עם קשיים תזרימיים. הלוואה זו מאפשרת לבעל העסק לצלוח קושי תזרימי נקודתי ולהמשיך בפעילות השוטפת ללא בעיה.
  • מסלול השקעות – הלוואה אטרקטיבית בתנאים מועדפים המאפשרת לבעלי עסקים להרחיב את פעילותם, להשקיע בעסק (מבנה, ציוד וכדומה), וליהנות מפריסת תשלומים עד חמש שנים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של חצי שנה.

גיוס הלוואה בערבות המדינה בעזרת אנשי מקצוע מנוסים

יזמים ובעלי עסקים רבים מכל הארץ פונים לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה על מנת לגייס את ההון הנדרש עבורם, בין אם להקמת עסק חדש ובין אם להשקעה בעסק קיים ופעיל. יש לעמוד בתנאי הסף ובדרישות השונות של הקרן, את הבדיקה המקדמית מבצע אחד משני גופים מתאמים, ובמידה והם מחליטים לאשר את הבקשה להלוואה, הנושא מועבר לטיפול על ידי אחד מ-4 הבנקים. הלווה יכול לבחור את הבנק ממנו הוא רוצה לקבל את ההלוואה, לאחר בדיקות של נציגי הבנק, הבקשה מועברת לאישור על ידי ועדת האשראי של הקרן להלוואות בערבות המדינה, ואז נקבעים התנאים הסופיים.

ראוי לציין כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה סייעה עד כה לאלפי עסקים בכל הארץ, בעקבות הביקוש הרב לגיוס הלוואות בערבות מדינה כדאי להגיש בקשה מסודרת בעזרת מומחים לנושא. חשוב לדעת כי מעבר למסמכים אודות העסק יש לצרף לבקשה גם תוכנית עסקית מפורטת, בעזרת היועצים המנוסים של רק תבקש הלוואות לעסקים ניתן לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל את ההלוואה האטרקטיבית.

מהם היתרונות של גיוס הלוואה בערבות מדינה מבנקים?

מדינת ישראל החליטה להקים את סוכנות הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים במטרה לעזור ליזמים ולעסקים הזקוקים לפתרונות מימון בתנאים נוחים. חשוב לזכור כי עסקים קטנים ובינוניים מהווים את קטר הצמיחה של המשק הישראלי, הם יוצרים מקומות עבודה חדשים, שומרים על יציבות הכלכלה המקומית ומפרנסים משפחות רבות בארץ. מאחר ועסקים רבים מתקשים לקבל מימון מבנקים, הוחלט על הקמת הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, עם השנים הקרן קיבלה תקציב גדול יותר, וכך יותר יזמים ועסקים זוכים להלוואות הנוחות והאטרקטיביות.

לגיוס הלוואה בערבות המדינה יש יתרונות רבים עבור יזמים ובעלי עסקים פעילים, ביניהם:

  • ריבית אטרקטיבית בהשוואה לריבית שניתן לקבל בבנקים
  • הלוואה בערבות המדינה מאפשרת ללווה להעמיד בטוחות נמוכות עד 25% מסכום ההלוואה
  • פריסת תשלומים ארוכה עד 5 שנים
  • אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לתקופה של חצי שנה
  • ההלוואה חוץ בנקאית ואינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק (אובליגו)
  • 3 מסלולי הלוואה לבחירה

למי מיועדת ההלוואה?

הלוואה בערבות המדינה מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים במגוון תחומי פעילות כגון מסחר, תיירות, חקלאות, תעשייה וכדומה. ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית שאינה פוגעת באובליגו למטרות שונות כמו הון חוזר, הקמת עסק חדש או השקעה בעסק פעיל.

במסלול עסק חדש יכול היזם לקבל הלוואה נוחה בריבית נמוכה, לרוב פריים + 2.5%, לתקופה של עד חמש שנים, היזם נדרש להעמיד בטוחות בשיעור של 10% בלבד. ישנם 4 קריטריונים לקבלת ההלוואה במסלול עסק בהקמה, וכדי להגיש בקשה מסודרת באופן מקצועי כדאי להיעזר באנשי המקצוע המנוסים. ההלוואה מאפשרת ליזם להגשים חלום ולפתוח עסק חדש, היא מתאימה גם לעסק קיים שטרם ייצר הכנסות, הפקיד כסף או לקח הלוואה לעסק. כמו כן, הלוואה במסלול עסק בהקמה מתאימה לעוסק פטור המעוניין להשקיע בעסק שלו כדי להגדיל הכנסות, וכך למעשה לשנות סטטוס ולעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה או להקים חברה בע”מ.

הלוואות בערבות המדינה במסלול השקעות מיועדות לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 6.25 מיליון ₪ וכן לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי מעל 6.25 מיליון ₪. במקרה הראשון ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪, עסק בעל מחזור מכירות מעל 6.25 מיליון ₪ יכול לקבל הלוואה בשיעור 8-12% מהמחזור השנתי בשנה הקודמת להגשת הבקשה לסיוע. זו הלוואה אטרקטיבית ומשתלמת לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות הכסף ניתן להשקיע בציוד, במבנה, בקו ייצור חדש וכדומה.

הלוואה בערבות המדינה במסלול הון חוזר מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים עם מחזור מכירות שנתי עד 100 מיליון ₪, זו הלוואה אטרקטיבית למימון הון חוזר, באמצעותה העסק יכול לצלוח פער תזרימי שנוצר אצלו, בלי להתחייב להלוואה יקרה מבנקים או מחברות מימון חוץ בנקאיות אחרות. תנאי הריבית במסלול זה נקבעים על ידי ועדת האשראי, לרוב התנאים הם פריים + 3%, תנאים נוחים בהרבה מהמקובל במערכת הבנקאות.

איך לשפר את הסיכוי לקבל הלוואה בערבות המדינה מבנקים?

כדי לשפר את הסיכוי לגיוס הלוואה בערבות המדינה מבנקים מומלץ לפנות לסיוע מקצועי של מומחים לנושא. יש לבחור במסלול המתאים ביותר לצורכי העסק ולמאפייניו הייחודיים, כמו כן חשוב להגיש בקשה מסודרת וערוכה היטב, כולל תוכנית עסקית מפורטת.

בנוסף, כדאי לבחור בבנק בו מכירים את היזם או העסק, או לבחור בסניף בנק קרוב, יש להשאיר רושם טוב בפגישה בבנק כדי לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה ועל מנת לשפר תנאים. לעתים, העסק מתקשה להעמיד בטוחות בגובה 25% מסכום ההלוואה, לכן כדאי לדעת כי ניתן להגיע לסיכום עם הבנק ולשעבד ציוד של העסק.

ליווי מקצועי משפר את הסיכוי לקבל את ההלוואה בערבות המדינה, בעזרת המומחים של רק תבקש הלוואה לעסקים תוכלו גם אתם לקבל את ההלוואה הנחוצה לכם, ובמידה והבקשה תסורב, נשמח להציע לכם פתרונות מימון נוספים, בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית. למידע נוסף על גיוס הלוואות מבנקים, לשאלות ולסיוע בנושא, אנא השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזור אליכם בהקדם.