ייצוג מול הבנקים


יועץ פיננסי בתהליך של ייצוג לקוח מול הבנק

אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר בחייו של עסק הוא הבנק. זהו הכלי הפיננסי המשפיע על החלטות עסקיות ועל היכולת לנהל את תקציב העסק באופן שהפעילות העסקית השוטפת לא תיפגע.

הקושי העיקרי העומד מול בעל העסק הוא לקבל מהבנק מענה הולם דווקא במצבים בהם נדרשת גמישות של הבנק בנוגע לאשראי, להלוואות והפחתה בריביות היכן שרק ניתן. כשהלחץ גובר, יכול למצוא עצמו בעל העסק נכנע לתכתיבים שיכול להיות שהיה מסרב להם בזמנים לחוצים פחות. זה קורה מאחר ושיקול הדעת מושפע מהצורך לקבל מענה חיובי ומיידי מהבנק גם בשל חוסר היכרות עם המערכת הבנקאית.

האמצעי המקצועי והאפקטיבי ביותר למצבים כאלו, הוא ייצוג מול הבנקים על ידי גורם מקצועי ובעל נסיון.

ליווי עסקי פיננסי ובנקאי

בנק הוא מוסד עסקי לכל דבר. כדי להיענות לבקשת של בעלי עסקים עליו להבטיח את כספו וגם להרוויח מהעסקה. הוא עושה זאת באמצעות עמלות וריביות ומציב מלכתחילה תנאים, שהופכים ליותר ויותר נוקשים כשמדובר בעסק קטן, עסק שנתקל בקשיי החזר הלוואות בעברו, עסק שתזרים המזומנים שלו אינו יציב כדומה.

הדרך להתגבר על המכשולים הללו, שנובעים בעיקר מחוסר היכרות עם המערכת הבנקאית היא לגשת לבנק עם ליווי עסקי פיננסי ובנקאי. כשיש ייצוג בנקאי של גורם מוסמך ובעל נסיון, שיודע לנהל מו”מ, יודע מהי התנהלת בנקאית נכונה ומצליח אפילו לעקוף את הבנקאי בדלפק וליזום פגישה עם מנהל הבנק, אז ורק אז, יכולים להתחולל שינויים שהם בעלי משמעות רבה לעסק.

ייעוץ בנקאי

הליווי והייצוג הבנקאי מתבצעים על ידי אנשי מקצוע שהם יועצים פיננסים, חלקם מגיעים מתוך המערכת הבנקאית ומכירים את ההתנהלות שלה על בוריה. התהליך כולל פגישת יעוץ שבה נבחן הצורך הפיננסי של העסק, מצבו, מה האפשרויות העומדות בפניו וגיבוש אסטרטגיה המתאימה ביותר למפגש בבנק, כדי להשיג את המטרות שנקבעו ועם מינימום הוצאות או תנאים מגבילים.

הצלחת הייעוץ, או ייצוג מול בנקאי, היא תוצאה של נסיון מקצועי רב והיכרות עם תנאי הבנק, הרגולציות שלו, גם באספקטים שאינם רק פיננסיים, למשל משפטיים. במהלך הפגישה נבחנים תנאי ודרישות הבנק להעמיד הלוואה, להגדיל אשראי וכדומה.

ייצוג מול בנקים הוא הליך שנדרש לכל בעל עסק ששואף לקבל את התנאים האופטימליים במשא ומתן מול בנקים. יכול להיות שבעל העסק הוא מנהל עסקי מוצלח אולם אין לו את הכלים וגם לא את הידע להצליח לעמוד ביעדים שהציב לעצמו מול הבנק, במיוחד אם הוא מגיע מעמדה מוחלשת מול הבנק, כמו במקרים של קשיים בתזרים המזומנים או קושי לעמוד בהחזרים של מימון קודם שגייס מהבנק.

אולם לא רק עסק שמצוי בבעיה נזקק לליווי עסקי פיננסי ובנקאי. גם עסקים שההתנהלות הפיננסית שלהם היא תקינה, נעזרים לא אחת ביועץ כדי ללמוד כיצד לשמר את המצב הקיים ובמיוחד כיצד להפוך את האשראי בבנק לזול יותר. כמו כן, יכול ייעוץ בנקאי לסייע לעסקים בנוגע להשקעות הכספיות שלהם ולמצוא דרכים להגדיל את רווחי החברה.

פורטל רק תבקש לעסקים מזמינים אתכם לקבל ליווי עסקי פיננסי ובנקאי, הכולל ייצוג בנקאי הולם, עם יכולת לניהול משא ומתן שיקדם את מטרות העסק וימצא את הפתרונות ההולמים בותר לצרכיו.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ותיהנו גם אתם מסיוע של אנשי מקצוע מובילים בתחום.