מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל


פאגי

בנק פועלי אגודת ישראל (פאג”י) הוקם בשנת 1977 לאחר איחוד שתי קופות פאגי בתל אביב ובחיפה. פאגי הוא הגוף הפיננסי המוביל בקרב הציבור החרדי והדתי לאומי. בתחילת 2016 מוזג פאגי לתוך הבנק הבינלאומי הראשון לישראל אך שמר על שם המותג. הבנק מסייע לעסקים השייכים לציבור שומרי המצוות בארץ במגוון הלוואות לעסקים. לבנק 25 סניפים ושלוחות בארץ, הוא משרת נאמנה לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים, וזוכה למוניטין גבוה בענף הבנקאות. יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל, כל הלוואה מותאמת לצרכי ולמאפייני העסק.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק פועלי אגודת ישראל?

בנק פועלי אגודת ישראל מציע ללקוחותיו מגוון הלוואות לעסקים, בתנאים נוחים ומועדפים. בין השאר הבנק מציע את מסלולי ההלוואות הבאות לעסקים:

  • הלוואה בהתאמה אישית - הלוואה על פי צרכי הלקוח, בהתאמה אישית, בכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • הלוואה למימון יבוא- הלוואה בתנאים אטרקטיביים למימון פעילות יבוא, מ- 100,000 ₪ ועד 1 מיליון ₪. לתקופה עד 6 חודשים, אפשרות לגרייס עד 3 חודשים. ביטחונות ותנאי ריבית ייקבעו בהתאם לפרטי העסקה, מאפייני הלקוח, ובכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • הלוואת מימון לגישור פערים בתזרים מזומנים - הלוואה מ- 50,000 ₪ לתקופה עד 6 חודשים כנגד מקור סילוק מוכח  ו/או ביטחונות אחרים. שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו על פי נתוני העסקה ומאפייני הלקוח.
  • הלוואה למימון רכישת רכב מסחרי - הלוואה בתנאים אטרקטיביים עד 400,000 ₪ למימון רכישת רכב מסחרי לתקופה עד 48 חודשים. יש לשעבד את הרכב לבנק או להציג ביטחונות אחרים. שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו על פי נתוני העסקה ומאפייני הלקוח העסקי, בכפוף לשיקול דעת הבנק.   . ניתן לקבל הלוואה גם לרכישת רכב פרטי עד 150,000 ₪.
  • הלוואה למימון רכישת ציוד - הלוואה לרכישת ציוד ומכונות לעסק, עד 1.5 מיליון, כנגד שעבוד הציוד והצגת ביטחונות לפי דרישת הבנק. תנאי ההלוואה ייקבעו על פי נתוני העסקה והלקוח, ובהתאם לביטחונות.
  • הלוואה לשיפוצים או לרכישת נכס - הלוואה משתלמת לשיפוץ בית העסק או לרכישת נכס מסחרי מניב/לשימוש עצמי. ההלוואה ניתנת בסכומים של מ- 100,000 ₪ ועד 500,000 ₪, עד 60 חודשים, אפשרות לגרייס עד 3 חודשים. הלוואה לרכישת נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי, מ- 500,000 ₪ ועד 4 מיליון ₪, לתקופה עד 10 שנים, גרייס עד חצי שנה. יש לשעבד את הנכס ודמי השכירות (בנכס מסחרי מניב), שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית, בכפוף לשיקול דעת הבנק ועל פי מאפייני העסקה והלקוח.

הלוואות לעסקים באתר בנק פועלי אגודת ישראל (פאגי).

צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים עומד לשירותכם. נשמח לסייע לכם לקבל בקלות הלוואות לעסקים מבנק פועלי אגודת ישראל וליהנות מתנאים מועדפים, או לקבל הלוואה מגופים פיננסיים אחרים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

הלוואות מבנקים נוספים:

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט
מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות
מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי