מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות


לוגו של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הוא אחד מחמשת הגופים הבנקאיים הגדולים בישראל ומעסיק מאות עובדים בסניפים רבים ברחבי הארץ. כיום עוסק מזרחי טפחות במגוון ענפים פיננסיים, שביניהם שירותי מט”ח, פיקדונות, אשראי, משכנתאות, ייעוץ השקעות, ייעוץ פיננסי ועוד.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק מזרחי טפחות?

בכתבה זו ננסה להתמקד בתחום האשראי העסקי ולבחון מספר מסלולים פופולארים שזמינים למחזיקי חשבון עו”ש בבנק וגם ללקוחות של בנקים אחרים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

אפיק הלוואה עסקית ברגע – אפשרות זו היא ייחודית בבנק מבחינת הנוחות שלה ומגוון הערוצים השונים, בהם ניתן להגיש את בקשת האשראי. הלווה הפוטנציאלי אינו צריך למעשה לצאת מהבית ולגשת לסניף של מזרחי טפחות כדי לבקש את ההלוואה – הוא יכול לעשות זאת באתר האינטרנט של הבנק, האפליקציה בסלולר ובשיחה טלפונית עם אחד הנציגים.

סכום האשראי הזמין הוא עד שבעים וחמישה אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר יכולה לנוע בין חודשיים לחמש שנים. עבור סוג הלוואה זה אינם נדרשים ערבים או ביטחונות, אך האישור הסופי כרוך בהחלטת הבנק והמאפיינים הספציפיים של הלקוח.

אפיק הלוואה עסקית לרכב – לקוח עסקי או פרטי אשר מעוניין לקבל מימון עבור רכישת רכב, יכול לקבל אשראי בגובה של עד מאה אחוז משווי הרכב למשך חמש שנים. הריבית של ההלוואה נקבעת על פי סיכוני האשראי של הלקוח הספציפי וכפופה לאישור מחלקת האשראי של מזרחי טפחות.

אפיק הלוואה עסקית לכל מטרה – במסגרת מסלול זה, לקוחות של בנק מזרחי טפחות יכולים להשתמש בנכס נדל”ן אשר נמצא בבעלותם וכך לקבל אשראי לכל מטרה בקלות רבה יותר. סכום ההלוואה המקסימאלי הוא אמנם נמוך למדי ועומד על ארבעים אלף ₪, אך תנאי הריבית הם אטרקטיביים בגלל הסיכונים הנמוכים יותר של אשראי מבחינת הבנק. תקופת ההחזר יכולה להתבצע בין ארבע לשלושים שנה, כאשר ניתן לעשות פירעון מוקדם בכל עת.

אפיק הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה – לווים עסקיים שבבעלותם חברה קטנה או בינונית עם מחזור עסקים נמוך ממאה מיליון ₪ בשנה, יכולים ליטול אשראי עסקי מבנק מזרחי טפחות באמצעות קרן הסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים של משרד הכלכלה. הלווים הפוטנציאליים פונים למעשה למתאמים של הקרן, במשרד רו”ח גיזה זינגר אבן, אשר בוחנים את הבקשה ומעבירים ההמלצה הסופית לבנק. בשלב הבא, מתכנסת ועדה בשיתוף נציגי מזרחי טפחות ושם מתקבלת ההחלטה לגבי אישור או דחיית הבקשה.

במידה והוחלט להעניק את ההלוואה המבוקשת ללווה, הרי שהמדינה ערבה כלפי הבנק שההלוואה העסקית תוחזר במלואה. בסיטואציה כזו, הבנק חשוף פחות לסיכון ויכול להעניק סכומים גבוהים יותר של אשראי בריבית נמוכה יותר. ההלוואה עצמה זמינה במגוון מסלולים, כמו צמודה למט”ח, צמודה לפריים וללא הצמדה כלל.

יש לציין כי האשראי המוצע על ידי קרן הסיוע מיועד לשלוש מטרות עיקריות, שהן מימון הון חוזר, הקמת עסק חדש ופיתוח של עסק קיים. תקופת ההחזר של ההלוואה לא תעלה על חמש שנים ואילו הריבית היא אטרקטיבית למדי ביחס לאפשרויות אחרות בשוק. הלווה מחויב להעמיד ביטחונות עבור לפחות רבע מסכום ההלוואה המבוקש.

הגש בקשה עבור הלוואות לעסקים עוד היום!

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לספק אינפורמציה רלוונטית ומועילה לגבי אפשרויות האשראי העסקי בישראל. מכיוון שנטילת הלוואות עסקיות יכולה להיות כרוכה בעלויות גבוהות ללקוח, חשוב לעשות סקר שוק יסודי ולאתר את המסלולים האטרקטיביים ביותר טרם ההחלטה הסופית.

אם אתה זקוק לאשראי לפיתוח עסק קיים, מימון הון עצמי או מטרה אחרת, פנה אלינו כבר היום. אנו יכולים להפנותך לאנשי מקצוע בתחום ועל ידי כך לחסוך לך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בטופס באתר והנציגים שלנו יצרו קשר טלפוני במהירות האפשרית.