מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל


לוגו של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוא חלק מקבוצת הבינלאומי, אחת הקבוצות הבנקאיות הגדולות והמובילות בישראל. הגב הפיננסי האיתן של הקבוצה מאפשר לבנק אוצר החייל להציע ללקוחות עסקיים מגוון שירותים פיננסיים מתקדמים ומבחר הלוואות לצרכי הקמת, ביסוס, השקעה וצמיחת עסקים בכל סדר גודל. בין היתר, בנק אוצר החייל מציע חבילת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים לכל מטרה עסקית, במסגרת הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, ו- 6 קרנות המרכז לעידוד עסקים של הסוכנות היהודית.

מסלולי ההלוואות לעסקים בבנק

לפניכם רשימה מפורטת של מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל:

  • אוצר לעסקים- בנק אוצר החייל מציע חבילת אשראי אטרקטיבית לביסוס ולצמיחת עסקים, מסגרת האשראי ניתנת עד לגובה של 1 מיליון ₪.
  • אוצר לעסקים קטנים- הבנק מציע עבורך חבילת אשראי עד לסך של מיליון ₪ למטרות ביסוס וצמיחת העסק.
  • הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה- מגוון מסלולי הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים בהתאם לגודל העסק ומטרת ההלוואה.
  • קרנות המרכז לעידוד עסקים של הסוכנות היהודית- בנק אוצר החייל נבחר לבנק המלווה את 6 הקרנות של המרכז לעידוד עסקים הפועל מטעם הסוכנות היהודית.
  • אוצר לעורכי דין ולרואי חשבון- מסגרת חח”ד והלוואות עד 150,000 ₪ לתקופת החזר של עד 5 שנים.
  • אוצר לרופאים- חבילת אשראי אטרקטיבית לרופאים ובעלי קליניקה.
  • אוצר לאדריכלים- מסגרת אשראי חח”ד עד 50,000 ₪ למשרדי אדריכלים והלוואות עד לסך של 50,000 ₪.
  • אוצר לרכב/ משאית- הלוואה אטרקטיבית לעסקים העומדים בתנאי סף שיפורטו בהמשך לרכישת משאית ו/או רכב מסחרי.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק אוצר החייל?

בנק אוצר החייל מציע מגוון הלוואות וקרנות לעידוד צמיחת עסקים ולביסוסם. הבנק מציע הלוואות ותנאי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים קיימים, וכן ליזמים בראשית דרכם המעוניינים להקים מיזם ופרויקט חדש. בין ההלוואות שבנק אוצר החייל מציע ניתן למצוא הלוואות המיועדות לכל העסקים העומדים בתנאי הסף, הלוואות לבעלי מקצוע כמו רופאים, אדריכלים, עורכי דין ורואי חשבון, והלוואות ייחודיות לרכישת רכב מסחרי או משאית לצרכי העסק.

תנאי ההלוואות

תנאי הלוואה אוצר לעסקים - בנק אוצר החייל מציע מסגרת כוללת עד ל- 1 מיליון ₪ לפי חלוקה של 50% מסגרת אשראי להון חוזר לזמן קצר, עד 12 חודשים, בתנאי פריים+ 2.1-3.6% בהתאם לרמת הסיכון, ו- 50% הלוואה לזמן ארוך, עד 60 חודשים, בריבית פריים+ 2.6%. יש לפנות לבנק לקבלת ההלוואה ולהציג 25% ביטחונות מראש, ערבות בעלים, דוחות עסקיים ותכנית עסקית. יודגש כי ההלוואה מתאימה לעסקים בעלי ותק של לפחות ארבע שנים ועם מחזור שנתי גבוה מ- 3 מיליון ₪.

תנאי הלוואה אוצר לעסקים קטנים-  50% אשראי להון חוזר עד ל- 12 חודשים בריבית פריים+ 2.6% עד 3.6% בהתאם למאפייני הסיכון של הלווה, 50% הלוואה לזמן ארוך עד 5 שנים בריבית פריים+ 3.6%. את ההלוואה ניתן לקבל ישירות בבנק, מיועד לעסקים עם ותק של שנה ומחזור שנתי גבוה ממיליון ₪.

הלוואה אוצר לעסקים קטנים באתר בנק אוצר החייל.

תנאי הלוואה דרך הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה- הלוואות עד לסך 8 מיליון ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, בהתאם לתנאי הזכאות של העסק, בריבית אטרקטיבית הנקבעת על ידי מנהלי הקרן ובכפוף למיצוי דרישות ערבים וביטחונות. קיימת אפשרות לדחיית הפירעון לחמישה חודשים (גרייס). יש לפנות לחטיבה העסקית של הבנק.

הלוואה מהקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה באתר בנק אוצר החייל.

תנאי הלוואה דרך קרנות הסוכנות- הלוואות עד 350,000 ₪ בריבית פריים+ 0.6%, לתקופה של עד 72 חודשים. אפשרות לתקופת גרייס עד 12 חודשים. לקבלת ההלוואה יש לפנות לחטיבה העסקית בבנק.

הלוואה דרך קרנות המרכז לעידוד עסקים של הסוכנות היהודית באתר בנק אוצר החייל.

תנאי הלוואת אוצר לעורכי דין ורואי חשבון- מסגרת חח”ד עד 150,000 ₪ בריבית פריים+ 2.5%, הלוואות עד 150,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, הריבית משתנה בהתאם לתקופת ההחזר ונעה בטווח 0.5-2.5%. יש לפנות למנהל הסניף בו מתנהל חשבון הבנק ולהציג ביטחונות בהתאם לשיקול דעתו.

תנאי הלוואת אוצר לרופאים- מסגרת חח”ד עד 100,000 ₪ בריבית פריים+ 2.25%, הלוואות עד לסך של 200,000 ₪ לתקופה של עד 72 חודשים בריבית פריים+ 2.25%. יש לפנות למנהל הסניף ולהציג ביטחונות בהתאם לשיקול דעתו.

תנאי הלוואות אוצר אדריכלים- מסגרת חח”ד עד 50,000 ₪ בריבית פריים+ 2.5% לשנה, הלוואות עד לסך 50,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים בריבית פריים+ 3%. יש ליצור קשר עם הבנק לקבלת ההלוואה, במידה וההלוואה מיועדת לרכישת רכב חדש ניתן לקבל סך של עד 80% מערך הרכב לתקופה של 60 חודשים בריבית פריים בלבד.

תנאי הלוואות אוצר לרכב/משאית- הבנק מציע לעסקים עם ותק של 3 שנים ומחזור שנתי מעל 3 מיליון ₪  הלוואה עד 500,000 ₪ לרכישת משאית או רכב מסחרי בריבית פריים+ 1.6%. תקופת החזר התשלומים עד 60 חודשים, בשיעור של עד 80% מערך הרכב. לקבלת ההלוואה יש לפנות לסניף הבנק.

צוות המומחים של אתר רק תבקש הלוואות לעסקים עומד לשירותך, נשמח לסייע לך לקבל הלוואה בקלות ובתנאים אטרקטיביים. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.