מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון


לוגו של הבנק הבינלאומי

הבנק הבינלאומי הראשון הוקם בשנת 1972 בעקבות החלטתו של שר האוצר דאז פנחס ספיר, במטרה לעודד את התחרות בענף הבנקאות בארץ. הפעילות הבנקאית של הבינלאומי הראשון נולדה בעזרת מיזוג מספר בנקים קטנים וקופות גמל עצמאיות. המשקיעים הראשונים בבנק היו מדינת ישראל, פיבי אחזקות ובנק פירסט פנסילבניה. ב- 1978 מכר פירסט פנסילבניה את חלקו בבנק לקבוצת אייזנברג, וזו מכרה את חלקה לאחר שנה לקבוצת דנות.

ב- 1978 רכש הבינלאומי הראשון את בנק פועלי אגודת ישראל (פאג”י), ובהמשך הבנק פתח שלוחות בלונדון ובציריך. כיום הבנק הוא החמישי בגודלו בישראל, והוא מספק פתרונות בנקאיים מתקדמים ללקוחותיו הפרטיים, העסקיים והמוסדיים. תחת קבוצת הבנק הבינלאומי, הנמצאת כיום בשליטתו של צדיק בינו, פועלים ארבעה בנקים נוספים- בנק מסד, פאג”י, אוצר החייל ו- U Bank. יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון, בין השאר הבנק מציע פתרונות מימון ואשראי גם לעסקים קטנים.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק הבינלאומי הראשון?

הבנק הבינלאומי הראשון מציע ללקוחותיו מגוון הלוואות לעסקים, בתנאים נוחים ומועדפים. כל לקוח עסקי זוכה לייעוץ מקצועי ולליווי צמוד על מנת להתאים עבורו את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר לצרכיו וליכולת ההחזר שלו.

מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון

  • הלוואה לרכישת רכב מסחרי - הלוואה בתנאים מועדפים עד 400,000 ₪ למימון רכישת רכב מסחרי, לתקופה של עד 48 חודשים. יש לשעבד את הרכב לבנק או להציג ביטחונות אחרים. שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית על פי נתוני העסקה ומאפייני הלקוח. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה עד 150,000 ₪ לרכישת רכב פרטי, עד 60 חודשים, תמורת שעבוד הרכב או הצגת ביטחונות אחרים.
  • הלוואה למימון רכישת ציוד - הלוואה בתנאים מועדפים לרכישת ציוד/מכונות לעסק, מ- 100,000 ש”ח ועד 1.5 מיליון ש”ח, עד 60 חודשים, כנגד שעבוד הציוד והצגת ביטחונות לפי דרישת הבנק. תנאי ההלוואה ייקבעו על פי נתוני העסקה והלקוח, ובהתאם לביטחונות. אפשרות לגרייס לתקופה עד חצי שנה.
  • הלוואת גישור למימון פערים בתזרים מזומנים - הלוואה למימון הפעילות העסקית לתקופה עד חצי שנה. הלוואה אטרקטיבית מ- 50,000 ₪, לתקופה עד 6 חודשים, תשלום הקרן בסוף התקופה. ההלוואה ניתנת כנגד מקור סילוק מוכח ו/או ביטחונות אחרים. שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית על פי נתוני העסקה ומאפייני הלקוח.
  • הלוואה מצמצמים את המינוס - הלוואה לצורך שליטה בתזרים וחיסכון בעלויות, מ- 100,000 ₪ עד 2/3 ממסגרת החח”ד המנוצלת, לתקופה עד 3 שנים. תנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית על פי נתוני העסקה, ביטחונות ומאפייני הלקוח העסקי.
  • הלוואה למימון יבוא - הלוואה בין 100,000-1,000,000 ₪ למימון פעילות יבוא, לתקופה עד 6 חודשים, אפשרות לגרייס עד 3 חודשים. ביטחונות ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית בהתאם לפרטי העסקה, מאפייני הלקוח, ובכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • הלוואה גמישה לפעילות בתנאי שוק משתנים - הלוואה בהחזר גמיש מ- 100,000 ₪ ועד 500,000 ש”ח, לתקופה עד 5 שנים, אפשרות לגרייס עד 24 חודשים, ללא עמלת פרעון מוקדם וקנסות, במידה ומעוניינים לפרוע את ההלוואה טרם סיומה. ביטחונות ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית בהתאם לפרטי העסקה, מאפייני הלקוח, ובכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • הלוואה לשיפוצים או לרכישת נכס - הלוואה לשיפוץ בית העסק מ- 100,000 ₪ ועד חצי מיליון ₪, לתקופה עד 60 חודשים, עם אפשרות לגרייס עד 3 חודשים. הלוואה לרכישת נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי, מ- 500,000 ₪ ועד 4 מיליון ₪, לתקופה של עד 10 שנים, אפשרות לגרייס עד חצי שנה. יש לשעבד לבנק את הנכס ודמי השכירות (בנכס מסחרי מניב). שיעור המימון ותנאי ההלוואה ייקבעו פרטנית על פי נתוני העסקה ומאפייני הלקוח העסקי, ובכפוף לשיקול דעת הבנק. כמו כן, ניתן לקבל הלוואת גישור למימון מע”מ בגין רכישת נכס, לתקופה של עד 60 יום.
  • הקרן לעסקים קטנים של הבנק הבינלאומי- הלוואה בתנאים אטרקטיביים עד למיליון ₪, לתקופה של עד 5 שנים, במסלול אישור מהיר לעסקים קטנים. יש להגיש לבנק את כל המסמכים הנדרשים ובהתאם לתבחיני הקרן ייקבעו תנאי ההלוואה.

למידע נוסף בנושאי פתרונות אשראי עסקי והלוואות לעסקים באתר הבנק הבינלאומי הראשון.

צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים עומד לשירותכם. נשמח לסייע לכם לקבל בקלות הלוואות לעסקים מהבנק הבינלאומי הראשון, וליהנות מתנאים מועדפים. לשאלות, לייעוץ ולמידע נוסף אודות הלוואות לעסקים, השאירו פרטים באתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים, ללא עלות או התחייבות מצדכם, ונשמח להציע לכם הלוואות לעסקים בתנאים מועדפים ובהתאמה לצורך שלכם.

הלוואות לעסקים מבנקים נוספים:

הלוואות לעסקים של בנק הפועלים
הלוואות לעסקים של בנק מזרחי
הלוואות לעסקים של בנק לאומי