מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי


לוגו בנק ערבי ישראל

פרטים כלליים על הבנק  ערבי ישראלי 

בנק ערבי ישראלי הוקם בסוף שנת 1959 על ידי הבנק לסחר חוץ ומספר אנשי עסקים. תוך זמן קצר הבנק פתח שני מרכזים עיקריים בחיפה ובנצרת, ולאחר מכן נפתחו 9 סניפים ביישובים נוספים. ב- 1967 היו לבנק כבר 25 סניפים אך לאחר הפסדים קשים החל הבנק לצמצם את סניפיו, ובשנת 1971 נמכר לבנק לאומי. לאחר 4 שנים נפתחו סניפים חדשים לבנק ערבי ישראלי, ב- 2008 הבנק מיתג עצמו מחדש תחת השם AI BANK, ובמאי 2015 הבנק מוזג לתוך בנק לאומי וסניפיו החלו לפעול כסניפי בנק לאומי לכל דבר. סניפי הבנק פזורים בעיקר ביישובים ערביים ומותאמים למאפייני הלקוחות, בין השאר שעות העבודה מותאמות לחגים ולסופי השבוע של הציבור הערבי הנוצרי והמוסלמי בארץ.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק ערבי ישראל?

הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים הזהים לאלה של בנק לאומי, תוך התאמה למאפייני הלקוחות של בנק ערבי ישראלי. בין השאר הבנק מציע הלוואות ליבואנים, למימון רכישת רכב וציוד, מימון גישור לעסק עונתי ועוד.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראל

בנק ערבי ישראלי הפועל במסגרת בנק לאומי מציע מגוון פתרונות אשראי והלוואות לעסקים, בהתאמה מלאה לצרכי לקוחותיו. מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי מיועדים לכלל הלקוחות העסקיים של הבנק. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולהתאמת ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיו וליכולותיו.

 מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי כוללים בין השאר את הפתרונות הבאים:

  • הלוואות למימון רכישת רכב וציוד- הלוואה לעסקים בגודל בינוני, לעסקאות שערכן עד 2,000,000 ₪, בריבית אטרקטיבית.
  • הלוואות גישור למימון עונתיות- מימון גישור לעסק עונתי לניהול תזרים מיטבי בעסק, כנגד מקור סילוק מוכח.
  • הלוואות ליבואנים – הלוואה אטרקטיבית החל מ- 300,000 ₪ ועד 5 מיליון ₪ עם החזר מותאם לפעילות העסקית, עד 12 תשלומים.
  • הלוואת לאומי טק- מגוון אפשרויות מימון ושירותים ייעודיים לחברות הייטק בארץ ובעולם.

תנאי ההלוואות

תנאי הלוואות למימון רכישת רכב וציוד- לבנק ערבי ישראלי הסדרי הלוואות ייחודיים עם יבואני וסוכנויות הרכב המובילים בארץ. כמו כן, הבנק מציע הלוואה אטרקטיבית לרכישת כלי רכב וציוד לעסק. ניתן לקבל הלוואה עד לערך 2 מיליון ₪, לתקופה של 60 חודשים, עד 80% מימון בריבית אטרקטיבית. ההלוואה מיועדת ללקוחות עסקיים עם מחזור מכירות של 20 מיליון ₪ ומעלה, תנאי הריבית וההלוואה בכפוף לשיקול דעת הבנק.

הלוואה לרכישת רכב וציוד באתר בנק ערבי ישראלי (לאומי).

תנאי הלוואות גישור למימון עונתיות- בנק ערבי ישראלי מציע מימון בריבית אטרקטיבית כנגד מקור סילוק מוכח לעסקים עונתיים. ניתן לקבל הלוואה בסכומים שבין 300,000- 5,000,000 ₪, לתקופה של עד 6 חודשים. על הלווה לשלם ריבית מדי חודש ולפרוע את הקרן בתום תקופת ההלוואה. ההלוואה מיועדת ללקוחות עסקיים עם מחזור מכירות של 20 מיליון ₪ ומעלה, תנאי הריבית והביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק.

הלוואות גישור למימון עונתיות באתר בנק ערבי ישראלי (לאומי).

תנאי הלוואות ליבואנים- הלוואה בריבית אטרקטיבית למימון עסקת יבוא, החל מ- 300,000 ₪ ועד 5 מיליון ₪, לתקופת החזר עד 12 חודשים, עם אפשרות לגרייס של 2-5 חודשים. ההלוואה ניתנת כנגד פעילות יבוא ספציפית של העסק. בנק ערבי ישראלי מעניק את ההלוואה ללקוחות עסקיים עם מחזור מכירות של 20 מיליון ₪ ומעלה, תנאי הריבית והביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק.

הלוואה ליבואנים באתר בנק ערבי ישראלי (לאומי).

תנאי הלוואות לאומי טק- מגוון פתרונות מימון ואשראי לחברות היי טק בארץ ובחו”ל, ניתן לקבל הלוואות למימון הפעילות השוטפת, להרחבת העסק, להקמת חברת היי טק ועוד. כל הפתרונות מותאמים במיוחד לצרכי ולמאפייני העסק.

מידע על מסלולי הלוואות לעסקים של בנקים נוספים

בנק אגוד

בנק אוצר החייל

בנק דיסקונט

צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים עומד לשירותכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות פיננסיים מתקדמים המותאמים לצרכים הייחודיים של העסק שלכם, ותוכלו לקבל הלוואה בקלות ובתנאים מועדפים. מלאו פרטים בטופס באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדכם.