ליווי בנקאי


ליווי בנקאי

כל עסק בישראל נזקק פעמים רבות במהלך הפעילות העסקית שלו לשירותיהם של הבנקים המסחריים. הבנקים משמשים כמתווכים פיננסיים ומציעים לעסקים הלוואות, ערבויות, פיקדונות ועוד מגוון של שירותים פיננסיים לחברות הקטנות והגדולות כאחד. מכיוון שלא תמיד קיימים אנשים מתוך החברה שבקיאים במונחים הבנקאיים הספציפיים, יש אפשרות כיום לפנות לחברות מקצועיות שמציעות ליווי בנקאי לעסקים.

ליווי בנקאי בעת בקשת אשראי מהבנק

אחד המקרים השכיחים ביותר, בהם העסק פונה לעזרתו של הבנק, זוהי בקשת אשראי. לפעמים קורה שעסק “נתקע” בלי מזומנים ולא מסוגל לעמוד בהוצאות השוטפות או אולי מתכוון לפתח את הפעילות העסקית שלו לכיוונים נוספים, אבל מוצא את עצמו ללא אמצעים מספקים. כאשר זה קורה, בעלי העסק מגיעים לפגישה עם נציגי הבנק, מפרטים את הבקשה שלהם לאשראי ולאחר מכן הבנק שוקל האם להיענות לבקשה. אם התשובה של הבנק היא חיובית, מתבצע משא ומתן לגבי התנאים של האשראי שבסופו מתקבל הסכום הסופי.

כאשר מדובר בחברות גדולות, שמעסיקות סוללות של עורכי דין ורואי חשבון, מדובר כאן על פגישה של אנשים מאותו הרקע שיודעים ומכירים את כל ההליך של קבלת אשראי עד הפרטים הקטנים. אם, לעומת זאת, מבקשת האשראי הוא עסק קטן, יש סיכוי שהבעלים של העסק אינו מתמצא בעגה הבנקאית. במקרים כאלה מומלץ מאד לפנות לעזרת מומחים וליווי בנקאי צמוד.

כיצד ליווי בנקאי יכול לתרום לעסק?

אמנם שימוש ביועצים חיצוניים לצורך ליווי בנקאי כרוך בהוצאות מסוימות בטווח הקצר, אך בטווח הארוך יותר זה יכול לחסוך לכם כסף רב. היועצים יכולים לנהל את המשא ומתן מול הבנק בשבילכם, לחסוך לכם תשלומי עמלות, להוריד ריביות ולהתאים את תנאי האשראי לצרכים הייחודיים שלכם. יותר מכך, שימוש בשירותי ליווי בנקאי מעיד על הרצינות של החברה שלכם ומעניק לכם יתרון בכך שלעיתים קרובות היועצים ופקידי הבנק מכירים אחד את השני מפגישות קודמות.

אם אתה חלק מחברה שמבצעת פעילות דרך הבנקים בצורה שוטפת, ייתכן וגם אתה יכול להיעזר בליווי בנקאי. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר רק תבקש משכנתאות ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.