קרן IFLA


איש עסקים חותם על טפסי הלוואה של קרן ILFA

בעת האחרונה, עצמאים ואנשי עסקים קטנים יותר, נתקלים בקשיים הולכים וגוברים כאשר הם באים לגייס הלוואות בבנקים. הדרישות הבנקאיות של הצגת ביטחונות ברמה גבוהה והיסטוריית תזרים מזומנים ארוכה מונעות מהלקוחות גישה לאשראי שהם כל כך זקוקים לו. לפיכך, רבים מהלווים הפוטנציאליים בוחרים היום לפנות לאפיקים אחרים שזמינים בשוק, כאשר מדובר בעיקר בהלוואות החוץ בנקאיות ובקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות.

מה זה הלוואות ifla? מהי קרן הלוואות ללא ריבית?

אגודה זו, אשר נקראת גם קרן הלוואות ללא ריבית IFLA, הוקמה כבר לפני יותר מעשרים שנה ומתפקדת היום כאחד הארגונים היהודיים הגדולים ביותר בעולם מבחינת הלוואות ללא ריבית. ארגון זה נכלל במטריה הרחבה של הלוואות בערבות המדינה.

המימון של הקרן מגיע מאנשים פרטיים ועד היום חולקו יותר ממיליארד שקל לעשרות אלפים של עסקים קטנים, משפחות ויחידים שנקלעו למצוקה.

המטרה העיקרית של הקרן היא לסייע כספית לאנשים שאינם יכולים להשיג הלוואות בדרכים הסטנדרטיות וזאת מסיבות מגוונות – בין אם מדובר על בעלי עסקים ויזמים חדשים, עולים חדשים, נכים, משפחות ברוכות ילדים ועוד.

המסלולים של קרן הלוואות ללא ריבית IFLA

מבחינת דרישות סף של קבלת הלוואה ללא ריבית מהאגודה, ניתן לציין הכנסות של שלוש אלף ₪ לפחות עבור אדם פרטי באופן רציף למשך השנה האחרונה, כאשר הסף העליון הוא עשרים אלף ₪. הסכום המקסימאלי ללווה מסוג זה עומד על שלושים אלף ₪ שאותם ניתן לפרוס לתקופה ארוכה למדי של 67 חודשים ללא כל ריבית.

אם נתייחס להלוואות העסקיות, הרי שיזמים ואנשי עסקים צריכים להציג מחזור כספי שאינו עולה על מאה חמישים מיליון ₪ בשנה והאשראי מיועד ללווים בגילאים 22-67. גובה ההלוואה שניתן לקבל הוא עד שישים אלף ₪ שמיועדים למימון הון חוזר או תשעים אלף ₪ שמטרתם לפתח את העסק. גם כאן כמובן אין שום ריבית ועמלות, אך תקופת ההחזר המקסימאלית היא נמוכה יותר ועומדת על 40 חודשים. בנוסף, לווים עסקיים צריכים להציג הון עצמי מינימאלי ושלושה ערבים.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים שמנו לנו למטרה לקשר בין לווים פוטנציאליים לגופים שמעניקים את ההלוואות בתנאים האטרקטיביים ביותר בישראל. במידה ואתה זקוק להלוואה, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו קשר בהקדם האפשרי.