קרן שמש ליזמים


money 06

הגית רעיון לשירות ייחודי, חשבת על מוצר שפשוט ישנה את השוק, טיילת במדינה זרה ונתקלת בפטנט מיוחד, ואתה חושב לעצמך שאם ייבאו אותו הוא יהיה פשוט הצלחה בארץ? במקום להמשיך לדמיין , זה הזמן להגשים את החלום. גם אתה יכול להיות יזם מצליח ומוכשר, את היצירתיות והחזון אתה תביא, בשביל לגייס מימון להשקעה בעסק – יש לך אותנו, פורטל רק תבקש.

אנחנו כאן בכדי להציג בפניך מגוון אפשרויות נוחות לקבלת הלוואות לעסקים וסיוע פיננסי, בין היתר תוכל להכיר כאן את קרן שמש, ארגונים שונים למטרות הלוואות עסקיות, תכניות מימון לעסקים דרך בנקים וחברות אשראי, הלוואות בערבות המדינה ועוד.

קרן שמש ליזמים ועסקים

הצבת לעצמך מטרות ואתה מוכן בפני בנית יוזמה עסקית מעניינת? קרן שמש היא הדרך להגיע לשם. מדובר בארגון ללא מטרות רווח אשר פונה ליזמים צעירים ומציעה מימון והלוואות ללא ריבית בתנאים גמישים.

בכדי לוודא זכאות להלוואה מטעם קרן שמש, יש להגיש בקשה בצירוף פרטים רלוונטיים אודות הפרויקט או העסק בהקמה. בכדי לקצר את התהליך, נציגי רק תבקש מזמין אותך ליצור עמם קשר ולקדם את תהליך הבירור. אנו נוודא האם הנך זכאי למימון מטעם הקרן, לצד זכאות מאפשרויות נוספות למימון העסק.

צור קשר לקבלת מידע על הלוואות לעסקים

כיצד פונים לנציגי רק תבקש? יוצרים קשר באופן טלפוני או שולחים פניה באמצעות האתר, אותה נקבל במהירות ונשוב אלייך עם כל התשובות לשאלותיך.