הרשות לעסקים קטנים


calculator 02

כל מדינה מפותחת מבינה כי עסקים קטנים ובינוניים הינם פקטור מרכזי בצמיחה ויצירה של מקומות עבודה חדשים. ממשלת ישראל כבבואה של מדינה נאורה ומתפתחת, מחזיקה באותה דעה ומתייחסת לעסקים אלו כגורם ראשי לעמידה במטרות כלכליות של המשק והחברה הישראלית. לא תמיד זה היה כך, ורק לפני כשני עשורים נוצרה התובנה כי יש לעשות מעשה על מנת לסייע לעסקים.

למה העסקים זקוקים לסיוע?

עסק קטן או בינוני אינו בעל גב כלכלי איתן, והחסמים הפועלים בשוק בו הוא נמצא, כל עסק ותחומו הוא, יכולים להיות גבוהים ודרקוניים ברמת גיוס כספים והתנהלות בירוקרטית. בנק לא יהיה מעוניין להעניק הלוואה לעסק קטן שלא מציג בטחונות מספיקים להחזר ההלוואה.

זהו למעשה הרקע להתפתחותה של הרשות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד התמ”ת, אשר פועלו מתרכז בניסיונות סילוק המכשולים העומדים בפני אותם עסקים קטנים ובינוניים. שאיפת הרשות ליצור סביבה שתתמוך בהקמה והתפתחות של עסקים, לטובת כולם – עצמאיים, עובדים, ספקים ולקוחות.

עולם מדהים שלא הכרתם

אתם בעלים של עסק קטן, ונתקלתם באותם חסמים שהוזכרו לעיל? מעוניינים ליצור קשר עם הרשות ועם משרד התמ”ת, לנצל זכותכם, להתגבר על הבירוקרטיה ולזכות בסיוע כלכלי אטרקטיבי לעסק שלכם? רוצים להנות מסוגי הלוואות לעסקים ללא ריבית וכדומה? פורטל רק תבקש הוא המקום המושלם עבורכם.

רק תבקש הינו פורטל מצוין לכל בעל עסק קטן או בינוני המעוניין לבצע חיפוש קל ונוח של בנקים המעניקים הלוואות לעסקים. שימוש בפורטל הינו חינם וללא התחייבות, ומשמעותו הגדלה רצינית של הסיכוי לאישור על בקשת הלוואה. רק תבקש מציע כלי יעיל דרכו מוצאים ללא מאמץ את הגוף שעובד עם הבנקים המובילים ודרכו ניתן לקבל הלוואה בתנאים משתלמים ביותר.

לכם אין הרבה מה לעשות, בסך הכל עליכם להשאיר את פרטיכם באתר, וזהו זה. צוות רק תבקש יעביר את הבקשה לגופים המובילים, בצירוף המלצה, ויישאר לכם רק לתכנן כיצד הכסף יתרום להצלחה העסקית שלכם.