סיוע לעסקים קטנים ובינוניים


money 12

כל עסק ללא קשר לגודלו מתמודד באופן יומי עם סוגיות כלכליות רבות מאוד. ניהול עסק מעצם היותו כרוך בהרבה פעולות הקשורות בכסף, וכל מהלך עסקי באשר הוא דורש הוצאה כלכלית והתחשבות בהשלכותיה על העסק. קל וחומר כאשר מדובר על עסק שנקלע למשבר כלכלי וחייב מזומנים. הממשלה מתוך רצונה לעודד עסקים, מפעילה כלים לטובת סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, כולל הקרן לעסקים קטנים בינוניים שמטרתה לתת הלוואות בערבות המדינה ובכך לאפשר להקים עסקים או לסייע לעסקים להמשיך להתקיים.

סיוע לעסקים קטנים ובינוניים דרך הבנק

הלכה למעשה זה אומר דבר פשוט מאוד – אם בעל עסק קטן יפסע לעבר הבנק, יישב מול פקיד האשראים ויבקש הלוואה, הבנק ירצה בטחונות להחזר הכסף. עסקים קטנים פועלים לרוב במציאות בה העתיד לוט בערפל והכיוון אינו ברור. לכן הבנק ישקול טוב מאוד אם להעניק את ההלוואה, ופעמים רבות נענה בסירוב. הלוואות לעסקים קטנים מתחילים וקיימים בערבות המדינה מבטיחות שבעל העסק יקבל את הכסף הדרוש לו.

כל הבנקים מעניקים סיוע לעסקים, חלקם מציעים את הקרנות הממשלתיות וחלקם מסלולים אחרים. אם אתם רוצים להגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם לקבלת אישור על הלוואה, ולדעת שמיציתם את פוטנציאל הבקשה וקיבלתם את המסלול האטרקטיבי ביותר, אתם מוכרחים להכיר את פורטל רק תבקש ולעשות בו שימוש. בעל עסק שעוד לא שמע על הפורטל המוביל, ובחר להתרוצץ בין הבנקים ולשכנע במתן הלוואה, חבל על כל דקה, כי עם רק תבקש זה הכי פשוט ויעיל.

איך זה עובד?

בנקים מציעים סיוע לעסקים קטנים ובינוניים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא טופס בקשה באתר שלנו וצוות הפורטל יבדוק את הבקשה ויעביר אותה לגופים פיננסיים מובילים שעובדים ישירות עם הבנקים. כך אתם מרוויחים מכל הבחינות- גם חוסכים את החיפוש בלי לצאת מהבית, גם מרחיבים את האפשרויות ואת הסיכויים לקבל אישור להלוואה, וגם זוכים במסלול הכי אטרקטיבי. כמובן שהשימוש בפורטל חינם לחלוטין, ומילוי טופס הבקשה לא כרוך בהתחייבות.