עסק עצמאי חדש


אנשים עוסקים בפיתוח עסקי

יש לכם רעיון לעסק? חולמים לפתוח עסק משלכם ולהתפרנס בצורה עצמאית? במאמר הבא תקבלו מספר עצות שיעזרו לכם לקראת פתיחת עסק עצמאי.

לפני שפותחים עסק עצמאי חדש

הצעד הראשון לפתיחת עסק הוא רישום במס הכנסה. אך עוד לפני כן, כדאי שתחשבו כיצד העסק שלכם הולך להראות, וכדי להבין את זה, יש כמה שאלות שצריכות מענה: מהו המוצר או השירות אותו תציעו ללקוחות, מהו קהל היעד של העסק שלכם, האם העסק יפעל ממשרד או מהבית. לאחר מכן חשבו לאיזה תחום העסק שלכם ישתייך ובחרו שם בעבורו. בפן הפיננסי, חשבו מהם חומרי הגלם, הוצאות שכירות ועוד שאתם צריכים בכדי להתחיל להריץ את העסק, מהו סכום ההון הראשוני המשוער והאם תוכלו לגייס סכום זה.

ייעוץ עסקי ובניית תכנית תקציבית עבור העסק

לאחר שגיבשתם את הקווים הכללים שיאפיינו את העסק שלכם, זה הזמן לפנות לייעוץ פיננסי מקצועי. יועץ פיננסי יסייע לכם לבנות תכנית אשר לפיה העסק יוקם ויעבוד. בתכנית העסקית נכללות ההוצאות הדרושות להקמת העסק ולהתחלת הפעלתו, כמו למשל: גיוס הון ראשוני, הוצאות עלויות ראשונות, שכירות, הוצאות פרסום ראשונות ועוד. התכנית העסקית תסייע לכם להתחיל להפעיל את העסק שלכם בצורה יעילה, שתאפשר לעסק להניב רווחים בתוך זמן קצר.

רישום העסק

התכנית העסקית תסייע לכם להעריך מהו היקף הפעילות הצפוי לעסק שלכם. כאשר מבצעים רישום של העסק יש משמעות לגודל העסק. ניתן לרשום עסק חדש באחת משלושת האפשרויות הבאות:

  1. עוסק פטור: עסק שהמחזור השנתי שלו אינו עולה על הסכום המוגדר, וזכאי להטבות כמו פטור מתשלום מע”מ בעבור עסקאות שהוא מבצע.
  2. עוסק מורשה: עסק שנרשם במע”מ ומקבל הרשאה להוציא חשבוניות ללקוחותיו. עסק מורשה יחייב את לקוחותיו ב – 18 אחוז מע”מ.
  3. חברה בע”מ: חברה בע”מ היא חברה שנפרדת מהבעלים שלה מבחינה עסקית ומשפטית, כאשר מטרת החברה היא לשם רווחים.

כל עסק בישראל צריך להירשם במע”מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי, כפי המפורט בחוק.

ייעוץ פיננסי מקצועי במאני הלוואות

במאני הלוואות תוכלו לקבל ייעוץ ומידע שחשוב לכם לקראת פתיחת עסק. אם אתם יזמים שרוצים לפתוח עסק, תוכלו להשאיר פרטים בפורטל בכל זמן ולקבל, בתוך זמן קצר, ייעוץ מהמומחים הפיננסיים שלנו. בפורטל ניתן לקבל גם פתרונות אשראי ועזרה בגיוס הון לפתיחת עסק. כל האפשרויות הפיננסיות מחכות לכם במקום אחד – מאני הלוואות. השאירו פרטים וקבלו שירות ללא התחייבות.