הלוואות לרכישת ציוד ומכונות


אנשים בתהליך של ייעוץ ארגוני

עסקים שמעוניינים להתפתח ולהגדיל את הרווחים שלהם, זקוקים במקרים רבים למכונות וציוד חדש. עם זאת, מכיוון שהעלות של השקעה כזו בעסק היא גבוהה, ישנו קושי לממן את הרכישות על ידי הון עצמי. במקרים כאלה, בעלי העסקים יפנו לאפיקים הרלוונטיים לקבלת אשראי חיצוני.

הלוואות לרכישת ציוד ומכונות מבנקים

במסגרת ההלוואות העסקיות שמעניקים הבנקים, ישנן לעיתים אפשרויות אטרקטיביות יותר, בעיקר כאשר מדובר על מצטרפים חדשים לבנק או בעלי עסקים שנהנים מרווחיות גבוהה והיסטוריית אשראי תקינה. בנוסף, לעתים מסוימות, הבנקים מעוניינים לתרום לעסקים שפועלים למטרות חברתיות וזאת לצורך חיזוק המוניטין החיובי בקרב הציבור. לדוגמא:

  • תכנית אשראי לעסקים קטנים – ההלוואות שניתנות על ידי הבנק במסגרת ההטבה מתאימות במיוחד לעסקים בענפי התעשייה, המסחר והשירותים, כך שמימון ציוד ומכונות הוא אפשרי בהחלט.

גובה האשראי שניתן לקבל דרך הבנק הוא עד 400 אלף ₪ או שמונה אחוזים מן המחזור השנתי של העסק, כאשר הריבית עומדת על פריים פלוס 3%. פריסתו של האשראי יכול להתבצע לתקופה של חמש שנים ונדרשים ביטחונות ברמה מספקת מבעל העסק.

  • קרן קורת לעסקים זעירים – זהו פרויקט משותף של הבנקים יחד עם קרנות קורת בישראל שמטרתו הוא עידוד הפעילות הכלכלית במשק. האשראי ניתן עד לסכום של שלושים אלף ₪ ומיועד בין השאר להשקעה, פיתוח וגם רכישת ציוד ומכונות עבור עסקים קטנים במיוחד.

ריבית ההלוואה עומדת על פריים פלוס 2.5%, כאשר ההחזר יכול להתפרס עד לשלוש שנים (עם אפשרות לשלושה חודשי גרייס). יש לציין, כי היתרון הגדול של ההלוואה הוא בכך, שאין דרישה לביטחונות והאישור הוא פשוט ומהיר יחסית.

הלוואה לרכישת ציוד ומכונות מקרנות מימון

  • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים – משרד הכלכלה בשיתוף עם משרדי רו”ח שונים מנהל קרן בערבות מדינה שמיועדת לסיוע עבור עסקים קטנים שמתקשים בגיוס אשראי בגלל חוסר בביטחונות.

ישנם מספר מסלולים של הלוואות במסגרת הקרן, כאשר מסלול ההשקעות הוא המתאים ביותר לנושא רכישת ציוד ומכונות. הריבית של האשראי נעה סביב פריים פלוס 2.5%, כאשר הדבר תלוי גם בבנק הספציפי שממנו ניטלת ההלוואה. פריסת האשראי יכולה להיעשות עד לתקופה של חמש שנים עם אפשרות לשנת גרייס.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מציעים לך אפשרות להשוות בין ההצעות האטרקטיביות ביותר של הלוואות לרכישת ציוד ומכונות, וכל זאת, ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את המידע, זה להשאיר את הפרטים שלך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.