הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל


Various Israeli shekel notes with the new fifty note

אחת הדרכים לפתח את העסק, להגדיל את הרווחים באופן משמעותי ולהתמודד מול התחרות הקיימת מצד חברות אחרות, היא רכישת עסק קיים. לעתים קרובות, זוהי הדרך המהירה להגיע ללקוחות חדשים ולהפוך את החברה ליציבה יותר.

הלוואה לרכישת עסק פעיל

הבנקים מציעים מגוון הלוואות לבעלי עסקים לצורך רכישת עסק חדש ומטרות אחרות. העניין הוא, כי אישור לקבלת הלוואה תלוי במידה רבה בגובה האשראי המבוקש והנתונים האישיים של הלווה. במקרים רבים, בעלי עסקים קטנים יתקשו לגייס אשראי בנקאי בגלל שהם נחשבים ללקוחות עם סיכון אשראי גבוה.

לעומת זאת, בנקים מסוימים מציעים הלוואות עסקיות בסכום נמוך יחסית, עד 100 אלף ₪ ללא צורך להגיע בכלל לבנק. האשראי ניתן באמצעות האינטרנט, בפריסה ל-60 חודשים ומסלול צמוד לפריים.

הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל מקרנות מימון

היא מיועדת לבעלי עסקים מגיל 24 עד 70 שמחזור עסקיהם אינו עולה על 150 אלף בשנה. תנאי ההלוואה כוללים אשראי בגובה עד 90 אלף ₪ במסלול השקעות שרלוונטי לנושא רכישת עסק פעיל. יש לציין, כי קיימת חובה של הון עצמי מינימאלי והצגת ערבים (בהתאם לגובה ההלוואה).

ישנם שני שלבים למתן ההלוואה, כאשר החלק הראשון של האשראי ניתן יחד עם הצגת מטרות ההלוואה והתכנון העסקי לתקופות הבאות, ואילו החלק השני נמסר ללווה בשלב מאוחר יותר, כאשר ישנן הוכחות בשטח לביצוע התכנית העסקית.

  • קרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה – קרן זו שפועלת מטעם משרד הכלכלה, מאפשרת לעסקים, שמחזור עסקיהם אינו עולה על 100 מיליון בשנה, להתגבר על הבעייתיות של קבלת אשראי בנקאי ללא ביטחונות. המדינה בעצם מתפקדת כערבה להלוואות העסקיות של עסקים נבחרים, וכך החברות הללו יכולות לגייס אשראי להשקעה או רכישה של עסק פעיל.

פריסת האשראי נעשית לתקופה של חמש שנים, כאשר ישנה אפשרות לקבל שנה אחת של גרייס. הריבית על ההלוואה היא אטרקטיבית למדי יחסית לאופציות אחרות וישנה גם דרישה להשקעת הון עצמי בגובה של כ-25%.

אנו באתר רק תבקש לעסקים עובדים עם הגופים המוכרים והמנוסים ביותר בענף ההלוואות העסקיות. אם אתה מתעניין בנושא הלוואות לרכישת עסק, נוכל להציע לך את האופציות המשתלמות ביותר בשוק. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי עם הצעה אטרקטיבית.