הלוואה להרחבת העסק


סיוע ממשלתי במימון קרקעות

העסקים בישראל מתמודדים עם רמת תחרות גבוהה למדי בענפים רבים. זאת, בין השאר, בגלל שישראל היא מדינה קטנה, שרוב האוכלוסייה בה מתרכזת בשטחים צפופים וגם בגלל העלויות הגבוהות של ניהול עסק. כדי לקבל יתרון כלשהו על המתחרים, הדרך היחידה היא לפעול לכיוונים של התפתחות והרחבה. נשאלת השאלה- איך אפשר לקבל הלוואה להרחבת העסק?

הלוואות להרחבת עסק מבנקים

האופציה הראשונה של רוב בעלי העסקים תהיה פניה לבנק, בו הם מנהלים את החשבון הקבוע שלהם. האישור של הבנק להלוואה יהיה תלוי במידה רבה בגובה האשראי, היסטוריית האשראי של הלווה, הנכסים שיש ברשותו והביטחונות שהוא יכול להעמיד כנגד ההלוואה.

היתרונות של אשראי בנקאי נוגעים בין השאר בריביות האטרקטיביות של ההלוואה, הנוחות של התנהלות כספית מול גוף פיננסי יחיד וגם הרגולציה הממשלתית, שמפקחת על הבנקים ומהווה כתובת לתלונות צרכניות.

עם זאת, יש לציין, כי לבעלי עסקים רבים, ובעיקר אלו החדשים שביניהם, יהיה קושי רב לגייס הלוואות בסכומים גבוהים. זאת בגלל ההקשחה בתנאי נטילת האשראי הבנקאי בזמן האחרון והדרישה להעמיד ביטחונות משמעותיים.

הלוואה להרחבת העסק מגופים חוץ בנקאיים

  • מולטי קרדיט לעסקים – אשראי עסקי זה להרחבת העסק מוענק על ידי חברות כרטיסי אשראי גדולות ומאפשר לבעלי העסקים לקבל הלוואות בסכומים של עד 70 אלף ₪ ובריבית שנעה סביב פריים + 3% (משתנה מחברה לחברה). יש לציין, כי ההלוואה זמינה גם למחזיקי כרטיס אשראי בחברה וגם לאלה שאינם לקוחות של גוף האשראי.

היתרון של הלוואה עסקית מחברת כרטיסי אשראי הוא הגמישות שלה, כאשר ישנה אפשרות לפרוס את ההחזר לחודשים רבים וגובה התשלומים החודשיים נתון לשינוי על ידי פעולה פשוטה. בנוסף לכך, המסגרת הבנקאית של העסק לא נפגעת וישנה אפשרות לקבל אשראי בנקאי בהמשך.

  • אשראי מגופי ביטוח גדולים – חברות ביטוח שהחלו את פעילותן בשוק האשראי העסקי מציעות הלוואות בגובה עד 50 אלף ₪ לכל מטרה עסקית. יש לציין כי בעלי נכסים למשכון יכולים לקבל אשראי גבוה הרבה יותר, עד לסכומים של מיליון ₪.

גופים אלו הם גדולים ומוכרים בישראל, כך שהלווים לא צריכים לדאוג שהאשראי שלהם קשור לחברות מפוקפקות כלשהן. עם זאת, הריביות של האשראי יכולות להיות גבוהות יותר במטרה לפצות על הסיכונים בהלוואה.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מוכנים להציע לך השוואה בין ההלוואות המשתלמות ביותר להרחבת עסק עבורך. המומחים שלנו יעזרו לך לקבל את הריביות הזולות בשוק, כל זאת ללא כל עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית עם ייעוץ מקצועי למתי נכון להרחיב את העסק? והצעות אטרקטיביות להלוואות בתנאים הטובים ביותר! השירות באתר הוא ללא עלות וללא התחייבות.