גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים


advice12

נתחיל בשאלה: מהו המכשול הגדול ביותר שעומד בפני יזמים צעירים מול רצונם לפתוח עסק חדש? מוטיבציה יש, ידע תיאורטי ואולי אפילו מעשי גם יש, ובכל זאת משהו אחד מונע מהרבה יזמים לעשות את הצעד ולפתוח את העסק שהם כל כך רוצים. התשובה כנראה ברורה לכל, והיא כמובן מקורות מימון. לרוב היזמים אין את ההון העצמי המספיק על מנת להקים את העסק, והם נדרשים לגייס את הכסף מכל מי שמעוניין להעניק להם.

מתחילים בשלושת ה F’s

כיוון שהכי קל לגשת אליהם בתור התחלה, והם גם לרוב לא ידרשו ביטחונות רציניים או החזר השקעה גדול אם בכלל, יזמים פונים בתור התחלה למעגל המשקיעים הקרוב, הוא ה – friends, family & fools. חברים, משפחה וטיפשים, אלו יכולים לשמש כמלאכים, כלומר משקיעים עם שותפות או נתח מסוים מרווחי העתיד של החברה שתוקם. הלוואי שלכולנו היו אותם והיינו מקימים חברות הזנק ועסקים לרוב, אך לצערנו אותם משקיעים לא מצויים כחול אשר על שפת הים.

האפשרות הבאה בתור – מפלצת הבירוקרטיה

כמובן שמדובר על הבנקים. אם יש גוף פיננסי שעל אף נזילותו הגדולה עדיין חושש לכל שקל שהוא מוציא, הרי שזה הבנק. לבצע גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים ללא ביטחונות וערבויות, ובלי קשרים ויכולות שכנוע מהוללות, זו פשוט משימה בלתי אפשרית. אפשר להיעזר בקרנות שונות, חלקן מטעם המדינה, שתפקידן לסייע בקבלת הלוואות נוחות ללא העמדת ערבים, מה שנקרא בערבות המדינה, אך יש לעמוד בקריטריונים הנוקשים, להראות נוכחות רבה, מודל עסקי וכיוצא בזה.

לכן אנחנו כאן, בשביל זה אנחנו קיימים

פורטל רק תבקש הוא הכתובת שלכם יזמים צעירים וכל מי שמעוניין לפתוח עסק חדש. אצלנו תחסכו זמן יקר, ותשתמשו בקשרים שלנו עם הגופים הגדולים ובניסיון הרב שיש לנו, כדי לזכות במסלולי הלוואה נוחים וללא מאמץ ושכנוע. אם תנסו לא תתאכזבו, אתם יכולים לשאול בעלי עסקים רבים שניצלו בזכות הכסף שקיבלו דרכנו. אנו עובדים עם המוסדות המובילים והמוכרים, אשר יפנו אליכם ישירות. אז כל שנותר לכם הוא למלא פרטים בטופס שבתחתית העמוד, ולהיות זמינים בטלפון.