הלוואות ללא ריבית והצמדה


money 05

כאשר אנו מסתכלים על הלוואות צרכניות ועסקיות שמוצעות על ידי גופים שונים בישראל, הרי שבסופו של דבר, מדובר על מוצר לכל דבר ויש לו מחיר שמתבטא בריבית ובעמלות. בדומה למוצרים אחרים, ניתן להשוות בין הלוואות ולבחור בסופו של דבר אפשרויות זולות יותר או משתלמות מבחינת מאפיינים אחרים.

אולם, כאשר אנו מדברים על אפיקי אשראי, קיימים גם מקרים חריגים כאשר יש אופציה לקבל הלוואה ללא ריבית או שמא ריבית משתלמת במיוחד. כדי להבין מהי הלוואה בריבית נמוכה יש צורך להתייעץ עם אנשי מקצוע וגם לעשות סקר שוק יסודי.

 גיוס הלוואות ללא ריבית והצמדהמהן האפשרויות הקיימות?

רוצים לדעת איך מקבלים הלוואה ללא ריבית והצמדה? רוב הלקוחות הבנקאיים אינם מודעים לכך, אך יש אפשרות לקבל הלוואות שונות ללא ריבית בלי מאמץ מיוחד. העניין הוא, שבנקים רבים מציעים למצטרפים חדשים הלוואות אלו (בדרך כלל 30-50 אלף ₪), אך לא תמיד חייבים לעבור בנק – במידה ותפנו לפקידים, סביר להניח כי הבנק שלכם יהיה מוכן להשוות את תנא ההטבה.

בנוסף לכך, רוב הגופים הפיננסיים החוץ בנקאיים – בין אם מדובר בבנק, חברת אשראי, חברת ביטוח או גוף פרטי שעוסק בהלוואות, מציעים הלוואות עסקיות עד לגובה של מאות אלפי שקלים בריבית משתלמת (200 אלף במקרים מסוימים). הצגת ביטחונות והכנסות משמעותיות יותר תביא בהחלט להוזלת עלויות ההלוואה.

הלוואות גדולות במיוחד, לדוגמא, מאושרות אך ורק אם ישנן מכירות והכנסות לאורך טווח ארוך. בנוסף לכך, המלווים לוקחים בחשבון את ההוצאות הקבועות האחרות של הלווה וגם את הנכסים הקיימים ברשותו. ככלל, קבלת הלוואות לשכירים הינה פשוטה יותר בגופים חוץ בנקאיים (ניתן אף לעשות זאת באופן טלפוני), אך התנאים פחות משתלמים ללווים.

המטרה של פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים הוא להתאים ללקוחות השונים את מסלולי האשראי האופטימאליים, בין אם מדובר על מטרות כמו הרחבה של עסק קיים, מימון הון חוזר, הקמת חברה חדשה, רכישת נדל״ן עסקי, קשיי נזילות ועוד. המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום ומכירים את האפיקים הזמינים בבנקים, קרנות ומוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים רבים בכל רחבי הארץ. כל גולש יכול לבחור באופציה המתאימה של הלוואה עם ריבית טובה, אך צריך לזכור שאישור ההלוואה תלוי בגורמים רבים, שגם לגביהם מומלץ לקבל סיוע מקצועי.

אם יש לך שאלות נוספות בנוגע למסלולי הלוואות ללא ריבית או אי בהירות בנוגע לתנאים שפורטו לעיל, אתה מוזמן לפנות למומחים שלנו בפורטל רק תבקש לעסקים ותקבל תשובות לכל שאלותיך. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו ישמחו לחזור אליך בהקדם האפשרי.